تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 553285
تاریخ انتشار:یکشنبه 02 آذر 1399 - 13:09| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان؛

دوم آذر ماه نقطه عطف حرکت دانشجویان بسیجی هرمزگان در نقش آفرینی مساله محور/ درخشش در جشنواره کشوری نجم لبیک عملی به منویات رهبر انقلاب بود

رئوفی گفت: حضرت امام (ره) به عنوان ابر استراتژیست عصر معاصر با فرمان تشکیل شجره طیبه بسیج در سال ۵۸ قالبی تعریف شده و مجموعه ای بی بدیل به نام بسیج را رقم زد و فرمان تشکیل آن را صادر فرمودند.

دوم آذر ماه نقطه عطف حرکت دانشجویان بسیجی هرمزگان در نقش آفرینی مساله محور/ درخشش در جشنواره کشوری نجم لبیک عملی به منویات رهبر انقلاب بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عارف رئوفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه تعمیق ارتباط میان امام و امت و همراهی امت با امامشان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی از مهمترین علل شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی بود، گفت: حضرت امام (ره) به عنوان ابر استراتژیست عصر معاصر با فرمان تشکیل شجره طیبه بسیج در سال ۵۸ قالبی تعریف شده و مجموعه ای بی بدیل به نام بسیج را رقم زد و فرمان تشکیل آن را صادر فرمودند.

وی تاکید کرد: مجموعه بسیج در سال های پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی، توانست انقلاب را از چالش های مختلف عبور بدهد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان یاد آور شد: در زمانی که تفکر غالب این بود که نوع مواجهه بسیج با دشمنان صرفا در قالب نظامی است لذا حضرت امام (ره) با دوراندیشی خاص خودشان در دوم آذر ماه سال ۶۷ دستور تشکیل بسیج دانشجو و طلبه را در پیامی مجزا صادر فرمودند.

رئوفی با اشاره به پیام حضرت امام (ره) و پس از آن سخنرانی ها و پیام های رهبر معظم انقلاب خطاب به بسیج دانشجویی تصریح کرد: تراز فعالیت بسیج دانشجویی، تراز حکمرانی انقلاب اسلامی است و نوع نگاه حضرت امام این است که می فرمایند بسیج دانشجویی می بایست هسته های مقاومت را در سرتاسر جهان راه بیاندازد.

وی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر اینکه شما دانشجویان بسیجی در خیمه فرماندهی انقلاب جای خودتان را پیدا کنید، تاکید کرد: بسیج دانشجویی می بایست بتواند در تراز حکمرانی انقلاب اسلامی در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز اثر بگذارد و انقلاب اسلامی را در مراحل پنجگانه برای نیل به تمدن نوین اسلامی ایرانی یاری کند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ادامه داد: با این نوع نگاه و با جمع بندی فرامین امامین انقلاب و مطالباتشان از بسیج دانشجویی به این جمع بندی می رسیم که در برهه حساس کنونی، کمک به حل چالش های انقلاب اسلامی و مسائل و مشکلات پیش روی مردم از مهمترین کار ویژه و رسالت مجموعه بسیج دانشجویی است.

رئوفی تاکید کرد: بسیج دانشجویی نهضت نقش آفرینی تخصصی و هسته های مساله محور را در راستای حل مسائل و مشکلات مردم و جامعه راه اندازی کرد که این حرکت در سخنرانی ششم آذر ماه سال ۹۸ رهبر انقلاب در جمع بسیجیان مورد تایید و تاکید معظم له قرار گرفت.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب در ششم آذر ماه سال گذشته یادآور شد: رهبری فرمودند این حرکت که اخیرا توسط بسیج دانشجویی شکل گرفته و این نقش آفرینی تخصصی و نهضت هسته های مساله محور کار مهمی است که جز توصیه های همیشگی ما هم بوده است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان تاکید کرد: این فرمایش رهبر انقلاب عزم ما را راسخ تر و گام های ما را در این مسیر استوار تر کرد تا با شکل دهی به این هسته های مساله محور ناظر به مسایل جامعه بتوانیم اثر گذار واقع بشویم.

رئوفی با اشاره به شکل گیری ۷۰هسته مساله محور بسیج دانشجویی در سطح استان هرمزگان اظهار کرد: درخشش هسته مساله محور دانشجویان هرمزگانی در جشنواره کشوری نجم با کسب رتبه نخست کشور در پنل گفتمان سازی و مطالبه گری در واقع لبیک عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب بود .

وی خاطرنشان کرد: این حرکت و این جایگاه در واقع نقطه عطف حرکت دانشجویان بسیجی استان هرمزگان در مسیر نقش آفرینی تخصصی و نهضت هسته های مساله محور که مهمترین مطالبه رهبر انقلاب از بسیج دانشجویی است، خواهد بود و به انقلاب اسلامی کمک خواهد کرد که در تراز حکمرانی بتواند به سمت و سوی تمدن نوین اسلامی گام بردارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=553285
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

15,561 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی