دومین مرکز زنان آسیب پذیر در بندرعباس راه اندازی شد
+ پ -
دومین مرکز زنان آسیب پذیر در بندرعباس راه اندازی شد
مسئول مرکز زنان آسیب پذیر بندرعباس :

دومین مرکز زنان آسیب پذیر در بندرعباس راه اندازی شد

مسئول مرکز زنان آسیب پذیر بندرعباس از راه اندازی دومین مرکز آسیب پذیر زنان برای حمایت ازافراد ناتوان مالی در شهر بندرعباس خبر داد.

معصومه طغرلی ، مسئول مرکز زنان آسیب پذیر بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به موضوع زنان  آسیب پذیر جامعه و معضلات اجتماعی و اعتیاد گفت: هدف از این مراکز توانمند کردن خانم ها از لحاظ سلامت ، بهداشت ، آموزش و یادگیری آنهاست و با این  روش ها می توان از کاهش بیماری های همچون ایدز ، عفونی و هپاتیت است.

 

وی افزود: دومین مرکززنان آسیب پذیر در بندرعباس از مهر ماه کار خود را آغاز کرده که روزانه بین ۸ تا ۱۰ نفر مراجعه کننده داراست و به تعداد ۱۴ نفر پروند در این مرکز ثبت شده است .

 
مسئول مرکز اظهار کرد: هزینه های بالای مراکز بهداشتی بیشتر این افراد توان مالی مراجعه نمی کنند اما مرکز زنان آسیب پذیر که د در دو منطقه از شهر راه اندازی شده است به صورت رایگان همه خدمات را به این افراد داده می شود.

 
طغرلی تصریح کرد: این مرکز دارای خدماتی همچون ماما ، مددکار، روان پزشک و متخصص زنان می باشد و در  محلاتی که آلوده  زیر نظر مراکز قرار گرفته اند و افراد که توان مالی کمی داشته اند در سایر جاهای که دور از دسترس مراکز ما قرار دارند باعث کمک و آگاهی که پیدا کرده اند توانسته شرایط خود را جویا شوند.

 
طغرلی خاطرنشان کرد:آموزش در خاص  در مدارس در مقاطع مختلف تهیه شده که به صورت همگانی می توانند همه اقشار را آموزش دهیم تا از موضلات کاسته شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff