تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 74159
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۴۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

دومین جشنواره نوجوان سالم در رودان برگزار می شود

کارشناس سلامت، مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مدیریت آموزش و پرورش رودان از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری نوجوان سالم در مدارس متوسطه دوم این شهرستان خبر داد. به گزارش  هرمز، عبدالحسین حسن زاده ﻧﻔﯽ رﻓﺘﺎرهای ﭘﺮﺧﻄﺮ، ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزی داﻧﺶ آﻣﻮزان از طﺮﯾﻖ اطﻼع رﺳﺎﻧﯽ و آﮔﺎه ﺳﺎزی ﮔﺮوه همسالان، ظﺮﻓﯿﺖ ﺳﺎزی و […]

دومین جشنواره نوجوان سالم در رودان برگزار می شود

کارشناس سلامت، مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مدیریت آموزش و پرورش رودان از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری نوجوان سالم در مدارس متوسطه دوم این شهرستان خبر داد.

به گزارش  هرمز، عبدالحسین حسن زاده ﻧﻔﯽ رﻓﺘﺎرهای ﭘﺮﺧﻄﺮ، ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزی داﻧﺶ آﻣﻮزان از طﺮﯾﻖ اطﻼع رﺳﺎﻧﯽ و آﮔﺎه ﺳﺎزی ﮔﺮوه همسالان، ظﺮﻓﯿﺖ ﺳﺎزی و ﺟﻠﺐ ﻣﺸﺎرﻛﺖ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﺑﺮای ﺗﺮوﯾﺞ زﻧﺪﮔﯽ ﺳﺎﻟﻢ را از اهداف برگزاری این جشنواره فرهنگی و هنری برشمرد.

وی افزود: این جشنواره فرهنگی و هنری با رویکرد آگاهی بخشی عمومی در راستای تبیین ﺷﯿﻮه زﻧﺪﮔﯽ ﺳﺎﻟﻢ، تامین سلامت روحی، روانی، فکری و جسمی افراد و حفظ نشاط و بالندگی جامعه با سه موضوع پیشگیری از استعمال دخانیات، سوء مصرف مواد مخدر و پیشگیری از خشونت برگزار می شود.

حسن زاده با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره منتشر شده است؛ اظهار کرد: دانش آموزان مقطع متوسطه دوم از نهم آذرماه تا بیستم دی ماه فرصت دارند آثار هنری خود را با موضوعات پیشگیری از استعمال دخانیات، سوء مصرف مواد مخدر و پیشگیری از خشونت در قالب نقاشی، روزنامه دیواری، مقاله نویسی، عکس و فیلم کوتاه جهت شرکت در این رقابت فرهنگی و هنری به دفاتر آموزشگاه های مدارس تحویل دهند.

این کارشناس با اشاره به استقبال خوب و چشمگیر دانش آموزان هنرمند از این جشنواره؛ بیان کرد: نخستین جشنواره نوجوان سالم در سال گذشته در سه رشته مقاله نویسی، عکس و فیلم کوتاه برگزار شد که استقبال خوب دانش آموزان را در پی داشت.

حسن زاده بیان کرد: بمنظور بالا بردن سطح کمی و کیفی جشنواره و تشویق و ترغیب دانش آموزان جهت شرکت در این رویکرد اثر گذار فرهنگی؛ امسال دو رشته نقاشی و روزنامه دیواری نیز به بخش مسابقه دومین جشنواره نوجوان سالم افزوده شده است.

وی در ادامه از اختصاص یک بخش این جشنواره به رقابت آثار خانواده ها و فرهنگیان خبر داد و اظهار کرد: والدین دانش آموزان و کارکنان مدارس نیز می توانند آثار خود را در بخش مقاله نویسی جهت شرکت در این رویداد فرهنگی و هنری به واحد کارشناسی سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مدیریت آموزش و پرورش رودان ارسال نمایند.

حسن زاده در پایان خاطر نشان کرد: اختتامیه دومین جشنواره نوجوان سالم، نیمه اول اسفند ماه ۹۲ برگزار و آثار و نفرات برتر در هر رشته معرفی و از آنان تجلیل می شود.

منبع:ایرنا

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=74159
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,443 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل