دومین برد آسیایی تراکتور ایران در خاک امارات
+ پ -
دومین برد آسیایی تراکتور ایران در خاک امارات

بختیار رحمانی و سروش رفیعی بازهم در برابر الجزیره درخشیدند و تنها گل تراکتورسازان را با همکاری فوق العاده خود به ثمر رساندند تا دومین برد تراکتورسازی در آسیا رقم بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ یاران امیر قلعه نویی پس از بازی هجومی که در دیدار اول در برابر همین تیم الجزیره امارات به انجام رساندند امشب بازهم با این تیم روبرو می شوند، تبریزی ها  اماراتی بازهم می توانستند به مانند بازی رفت با ارائه یک بازی حساب شده، سه امتیاز بازی را از آن خود کنند تا جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کنند.
هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ ، ساعت ۲۰ ورزشگاه محمد بن زاید

تراکتورسازی ایران:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، شجاع خلیل‌زاده، محمد ایرانپوریان، سینا عشوری، بختیار رحمانی، سروش رفیعی، آگستو سزار(۵۴ مهدی شریفی)، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و سعید آقایی
سرمربی: امیر قلعه نویی

الجزیره امارات:

علی خسیف، فارس جمعه، مسلم فائز، لافیتا(۴۵ سلطان سعید)، یعقوب یوسف، تیاگو نوس(۶۰ خلفان مبارک)، یونگ هو پارک، سالم رشید عبید، محمد علابودلی،احمد علی، علی مبخوت(۴۶ جونز)
سرمربی: هنک تنکاته

اخطار

علی مبخوت (۳۳) – عقوب یوسف (۳۳) از الجزیره امارات

شرح گل:

الجزیره امارات ۰ تراکتورسازی ایران ۱(دقیقه ۳۱، بختیار رحمانی) : همکاری دیدنی سروش رفیعی و بختیار رحمانی با پاس استثنایی رفیعی روبرو شد و بختیار رحمانی پس از فرار از بین مدافعان الجزیره توانست با مهاری دیدنی و ضربه ای روپا اولین گل این بازی را به ثمر برساند.

شرح نیمه اول:

تراکتورسازان توانستند با ارائه یک بازی حساب شده نیمه اول را به سود خود به پایان برسانند و با نتیجه یک بر صفر دو تیم راهی رختکن شوند.
یاران امیر قلعه نویی نشانی از تیمی که امتیازات فراوانی را در لیگ برتر از دست داده است ندارد، همانطور که در بازی اول برابر این تیم نداشت، تراکتورسازان در این بازی ها بسیار باهوش و حساب شده بازی می کنند و از حالا خود را آماده صعود به دور دوم بازی ها کردند، آنها نیمه اول این بازی را بسیار حساب شده  بازی کردند و بازیکنان این تیم در خطوط مختلف بسیار هوشیار بازی کردند، البته از میانه های نیمه اول این بازی متعادل پی گیری شد اما بازیکنان تراکتور به فکر انجام وظایف خود بودند و در نهایت توانستند با همکاری استثنایی رفیعی و بختیار تنها گل خود را در این نیمه به ثمر برسانند.
تبریزی ها تا پایان توانستند برتری خود را حفظ کنند و در نهایت نیمه اول را به سود تمام کنند تا برای نیمه دوم با تدابیر جدید کادر مربیان خود پا به میدان بگذارند.

دقایق حساس:

دقیقه ۳۶ – سانتر بی نقص تراکتورسازان روی دروازه الجزیره با ضربه سر سروش رفیعی روبرو شد اما این توپ خطرناک از کنار دروازه حریف با خوش شانسی به بیرون رفت.
دقیقه ۴۱ – سانتر بلند اماراتی ها روی دروازه تراکتورسازی با پرواز بلند اخباری از روی سر بازیکنان حریف دور شد.
دقیقه ۵۷ – سعید آقایی پا به توپ از جناح چپ وارد محوطه اماراتی ها شد و ضربه خود را به سوی دروازه این تیم نواخت اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۶۳ – غفلت مدافعان تراکتور چیزی نمانده بود تا دروازه این تیم را با خطر روبرو کند و جونز، مهاجم تازه وارد این تیم با ضربه خود دروازه اخباری را به خطر انداخت.

دقیقه ۷۳ – ضربه خطرناک الجزیره ای ها از درون محوطه جریمه با واکنش دیدنی اخباری به کرنر رفت.
دقیقه ۷۴ – یک بار دیگر بازیکنان تیم اماراتی و این بار توسط جونز صاحب فرصت شد و در حالی که وی موقعیت بسیار ایده آلی به دست آورده بود با بی دقتی و البته خوشبختانه آن را از دست داد.
دقیقه ۸۵ – سانتر اماراتی ها برای جونز باعث واکنش اخباری شد و توپ دور شده توسط او توسط مهاجم حریف نواخته شد اما با خوش شانسی تراکتورسازان این توپ به بیرون رفت.
دقیقه ۹۰ – ضربه ایستگاهی که نصیب تراکتورسازان شده بود را مهدی کیانی به سمت دروازه الجزیره نواخت این توپ که از فاصله دور زده می شد از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff