دولت و مسئولین مانع نفوذ آمریکا در کشور شوند
+ پ -
دولت و مسئولین مانع نفوذ آمریکا در کشور شوند

امام جمعه حاجی آباد با بیان اینکه دولت و مسئولین باید راه های سوء استفاده و نفوذ آمریکارا مسدود کنند ، گفت : امریکا کشوری است که ملت ما با تمام وجود دشمی آن را درک کرده اند و مسئولین و ریاست جمهوری باید هوشیار باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم ، حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: امام حسین (ع) در بحث ولایت و دین داری می فرمایند مردم دنیا طلب و عافیت طلب شدند، شما اگر وقایع بعد از رحلت پیامبر اکرم (ص) را نگاه کنید این عافیت طلبی دنیا گرایی را انسان خیلی خوب می تواند ببیند اما نکته مهم این است که انقلابی به بزرگی انقلاب پیامبر اکرم(ص) در صدر تاریخ شکل گرفت و رهبری که اشرف همه مخلوقات عالم است و باید مراقبت و مواظبت می شد که نشد انحراف ایجاد شد استعاله صورت گرفت انقلاب بزرگ پیغمبر خدا کارش به اینجا رسید کسی که چهل و پنچاه سال بعد از پیغمبر خدا قرار بود امام جامعه باشد، انها امام جامعه رو به مصلح تاریخ بردند.

 

 

مختاری در ادامه تاکید کرد: باید خواص جامعه مراقب باشند مبادا گرفتار عافیت طلبی و دنیا گرایی بشوند و اخرت فراموش بشود اگر گرفتار شدید انقلاب ما هم مانند انقلاب صدر تاریخ پیامبر گرفتار عافیت طلبی و دنیا گرایی می شود.

 

 

 

مختاری در ادامه با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به ریاست جمهور افزود: در نامه رهبری به ریاست جمهور نکته ای که حائز اهمیت است بحث دشمن شناسی واقع بینانه است ، طرف مقابل ما دولت آمریکا است دولتی که تمام سابقه اش بدعهدی و پیمان شکنی، از پشت خنجر زدن و از زیر بار تعهد شانه خالی کردن است.

 

 

حجت الاسلام مختاری در ادامه بیان داشت: امریکا کشوری است که ملت ما با تمام وجود دشنی ان را درک کرده اند و لذا وقتی طرف مقابل همچین کشور است مردم و مسئولین و ریاست جمهور محترم باید هوشیار باشند تمام راههای سوء استفاده و نفوذ باید سد بشود .

 

 

مختاری در ادامه گفت: حکم دین و منطق است وقتی طرف مقابل یک همچین شخصیتی دارد باید تمام راههای سوء استفاده را بست و مقام معظم رهبری نه شرط حکیمانه قرار دادند که انشاالله مو به مو اجراء بشود تا با حداقل آسودگی و بیشترین دستاورد از این اقدام بزرگ هم به سرانجام برسد.

 

 

مختاری با بیان اینکه رهبری فرمودند در برجام علارقم تلاش تیم مذاکره کننده دچار نقاط ابهامی و ضعفهای ساختاری و موارد متعددی هستیم در صورت فقدان مدیریت ضعیف و مراقبت لحظه به لحظه می تواند خسارت های بزرگی برای ما و اینده کشور به وجود بیاورد افزود: لذا ما از مسئولین امر از رئیس جمهور، همه مسئولین و سطوح مختلف جامعه باید می خواهیم که مراقب این نکات باشند باید این شروط دقیق و موبه مو اجرا و راه نفوذ امریکا سد بشود.

 

 

مختاری در ادامه یادآور شد: ما در دوران طاغوت نفوذ امریکا را تجربه کردیم که حاصل ان وابستگی، عقب افتادگی، نبود دانش و رشد علمی بود ولی بعد از انقلاب ید که ما تودهن امریکا هم زدیم و روی پای خودمان ایستادیم با لطف خدا رشد کردیم .

 

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد در پایان گفت: این عزاداری امروز شما مردم نماد دلدادگی به امام حسین( ع) است پنج سال است که مردم شریف شهرستان حاجی آباد درکنار هم حضور پیدا می کنند و چنین عزاداری شایسته ای را انجام می دهند از همه مردم و همه کاسنی که زحمت کشیدند از جمله فرماندار محترم فرماندار و هیئت های مذهبی نیروهای انتظامی و امنیتی تشکر و قدر دانی می کنم.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff