دولت و تیم مذاکره کننده نباید به مردم هیجان کاذب بدهند
+ پ -
دولت و تیم مذاکره کننده نباید به مردم هیجان کاذب بدهند

امام جمعه شهرستان رودان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: دولت و تیم مذاکره کننده نباید به مردم هیجان کاذبی بدهند، که همه فکر کنند بعد از توافق همه چیز درست شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، به نقل از رودان نیوز “، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان این مطلب که دولت و تیم مذاکره کننده نباید به مردم هیجان کاذب بدهند گفت: باید توجه داشته باشیم بر اساس این متن فرجامی که نوشته شد از نظر حقوقی آنچه که بدست آمده فقط یک جمع بندی است و تا تبدیل شدن به یک توافق هنوز زمان زیادی باقی مانده ، مسیر پر فراز و نشیبی که از خودشون نقل قول هایی هست ۴ تا ۹ ماه طول می کشد.

 

 

وی گفت : طرف ما آمریکاست و اینها هم کارشان دبه کردن و زیر قول زدن است ، نه دولت و نه تیم مذاکره کننده نباید هیجان کاذب بین مردم در جامعه ما که همه فکر میکنند الان بعد از توافق همه چیز درست شده است.

 

 

امام جمعه رودان در ادامه افزود : الان باید صبر کنیم و با حوصله آماده بشیم انشالله وقتی حل شد جشن مفصلی بگیریم ، همه خوشحال هستند هیچکس نیست که خوشحال نباشد و بدانیم این توافقی که انجام شد ، این متنی که نوشته شد و این جمع بندی که شد همانطور که خود آقای دکتر ظریف گفتند اولا اون توان دفاعی بازدارنده ما بود ، اگر اون توان دفاعی تقویت نشده بود امروز واقعا اون گزینه هاشون رو امتحان میکردند ، چرا امتحان نکردند و فقط به لفظ بود ، چون سپاه ما و مردم ما قویا ایستادند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تاج زاد گفت: در صحنه بین الملل ببینید ایران قدرت اول منطقه است اولا اون توان ما باعث شد که بیایند و پای میز مذاکره بشینند ثانیا اگر اون پیشرفت های هسته ای و اون شهدای هسته ای ما این کارها را نکرده بودند و به این مرحله ۲۰درصد و اینها نرسانده بودند باز هم پای میز مذاکره نمی آمدند.

 

 

وی علت پای میز مذاکره آمدن کشورهای غربی را رشد علمی کشور دانست و افزود: به اعتراف دوست و دشمن قدرت اول منطقه ایران است اگه اون شعارها که چند سال پیش میدادند نه غزه و نه لبنان و ما اون رویکرد را داشتیم امروز پای میز مذاکره نمی آمدند شعار ما استکبار ستیزی بود که آمدند.

 

 

سید مهدی تاج زاد در ادامه گفتند این خطوط قرمزی و این گزارشهایی که رسیده انشالله رعایت شده و مجلس شورای اسلامی و هم امنیت ملی ما بخوبی بررسی میکنند و نیاز است در این دوره وحدت و همبستگی و انسجام لازم همه گروهها ، همه جریانها و آحاد مردم باید یکدست باشند.

 

 

وی گفت: همه دنیا میداند اگر هدایت ها ، راهبری ها و مراقبت های مقام معظم رهبری نبود الان ایران به اینجا نرسیده بود چه در خود مذاکرات و چه در علم هسته ای ، اصلا همین که ملت ما همراه شد با سیاست هسته ای شدن به خاطر رهبرمون بود که این سیاست هسته ای را تائید کرد و کل مردم ایران یکدست حامی و همراه شدند و به اعتبار رهبری آمدند هزینه های زیادی هم دادند و انشالله همه مردم در این راه بهره هایشان را خواهند برد.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff