دولت هیچ اولویتی را برای رفع مشکلات هرمزگان ندارد/ عده ای مانع مطالبه گری نمایندگان می شوند

+ پ -
دولت هیچ اولویتی را برای رفع مشکلات هرمزگان ندارد/ عده ای مانع مطالبه گری نمایندگان می شوند

نماینده مردم هرمزگان در مجلس با بیان اینکه دولت هیچ اولویتی را برای رفع مشکلات در استان هرمزگان درنظر نمی گیرد،اظهار کرد: با سرمایه گذاری بر جوانان هرمزگانی فرصتهارا بومی سازی کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛احمدمرادی،مرادی نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم بندرعباس با بیان اینکه حداقل انتظارمردم از نمایندگان این است که صدای مردم را به مسئولان برسانند، گفت: حجب و حیای مردم هرمزگان باعث شده که هرکاری که در جاهای دیگر نمی توانند انجام دهند آزمایشی در هرمزگان انجام شود لذا باید حداقل حقوق اولیه این مردم را به آن ها بازگرداند.

وی با اشاره به اینکه همه باید با خرد جمعی ویکصدا برای تحقق حقوق مردم استان مطالبه گری کنیم،اظهار کرد: مردم هرمزگان باید بدانند که چه اتفاقاتی دراستان می افتد وباید برای استان فکری جدی کرد.

مرادی افزود:طبق قانون اساسی نماینده مجلس حق انتقاد دارد اما در بسیاری از موارد این اجازه سلب می شود و مانع مطالبه گری برای مردم می شوند.
وی با تاکید بر استیفا حقوق مردم تصریح کرد: پنجاه درصد از درآمدهای استان بایدبازگردانده شود اما هرساله با وعده های مقامات روبرو هستیم از این رو نگرانیم که استان از دست برود و در سالهای آینده غریبانه زندگی کنیم.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس با اشاره به نرخ بیکاری در استان یادآور شد:زمینه های اشتغال در استان به وفور فراهم است و هر خانواده در استان حداقل یک نفر بیکار داردچنانچه اگر نرخ بیکاری را واقعی کنیم دولت براساس آمارهای موجود برنامه هایش را برای استان اصلاح می کند .

 

وی با بیان اینکه دولت هیچ اولویتی را برای رفع مشکلات در استان هرمزگان درنظر نمی گیرد،گفت:صید فانوس ماهیان، پرورش ماهی در قفس، طرح توسعه مکران، صنایع بزرگ مانند کشتی سازی و نفت زمینه های اشتغال بالایی را ایجاد می کند که با امکان اشتغال بومیان هرمزگانی در این فرصت ها دغدغه بیکاری در استان حل خواهد شد.

مرادی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های موجود برای رفع مشکلات مردم استان خاطرنشان کرد:بومیان هرمزگان  باید در هیات رییسه شرکت ها و صنایع بزرگ قرار گیرند تا با عرق ملی شان نگاه ویژه ای به استان داشته باشند و با سرمایه گذاری بر جوانان هرمزگانی فر صتهارا بومی سازی کنیم .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff