دولت نباید موفقیت خود را در به نتیجه رسیدن مذاکرات ببیند
+ پ -
دولت نباید موفقیت خود را در به نتیجه رسیدن مذاکرات ببیند

معاون دادستان شهرستان حاجی آباد گفت: دولت نباید همه موفقیت خودش را به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای ببیند آنهم تحت هر شرایطی شاید صلاح نباشد.

به  گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،حجت الاسلام صادقی در گفتگو با خبرنگار پیارم ، افزود : دولت نباید همه موفقیت خودش را به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای ببیند این یک قسمت کار است اگرتمام هم و غم کار را برای این بگذارند که فقط مذاکرات به نتیجه برساند آنهم تحت هر شرایطی شاید صلاح نباشد.

 

وی در ادامه گفت : دولت نباید برای به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای تمام رمز و روموز کشور را در اختیار بیگانگان بگذارد، که این مذاکرات به نتیجه برسد.

صادقی افزود : مذاکره چیزی دادن و چیزی گرفتن است ،  آنها چیزی هایی که می خواهند از ما بگیرند به مراتب بالاتر از ان چیزی است که می خوهند به ما بدهند  باید حساسیت بخرج بدهیم مذاکراتی که با پیشنهادات خود آنها شروع شده است می دانید دشمن خیر کسی رو نمی خواهد پس چرا پیشنهاد مذاکره را مطرح می کند این پیشنهاد دشمن شاید برای ضربه زدن باشد.

وی گفت : دشمن که این همه برنامه ریزی می کند چندین سال است که ایران را بکشند پای میز مذاکره و از ایران می خواهند که بیا بشین پشت میز مذاکره فکر میکنید انها برای خیر خواهی من و شماست نه اگر قصد انها خیر خواهی بود که ماهواره و مسائل دیگر را نداشتند،چه ترفندهایی که در بحث مذاکره زدند و اقدام اخیرشان که ما می نویسیم ولی امضا نمی کنیم برای ایجاد دودستگی است پزیرفتن چنین چیزی یعنی گرفتن تمام حیثیت کشور برای امضائی که بخواهند ته مونده اش هم ببرند نه اینکه چیزی به ما بدهند امریکا کی خیر این کشور را خواسته در این سی چند سال که حالا پیشنهاد بدهد بیا بشین سر میز مذاکره که بخواهد تحریم ها رابرداریم این فکر اشتباهی است.

صادقی در ادامه بااشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: اگر خوب تبعین بشود برای مردم که قصد دشمن چه است صبر و استقامت مردم هم زیاد می شود حتی اگر شعب ابی طالب هم اتفاق بیفتد.

وی افزود:امروز نیاز ما بیشتر از همه بصیرت است و توطئه های دشمن را بشناسیم انها را باید برای مردم تبعین کنیم.

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff