دولت تدبیر و امید در بدترین شرایط اقتصادی کار خود را آغاز کرد
+ پ -
دولت تدبیر و امید در بدترین شرایط اقتصادی کار خود را آغاز کرد

فرماندار حاجی آباد گفت :با وجود تحریم ها توانستیم بهترین رشد اقتصادی را داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد حمید جهانگیری ، فرماندار حاجی آباد اظهار داشت:دولت تدبیر و امید در بدترین شرایط کار خود را آغاز کرد و با وجود تحریم ها توانستیم بهترین رشد اقتصادی را داشته باشیم.

فرماندار حاجی آباد افزود: با توجه به اینکه کشور طی چند سال اخیر گرفتار تحریم‌های ظالمانه دشمنان در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه اقتصادی شد، دولت تدبیر و امید با راهنمایی‌های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب به‌خوبی توانست از بحران‌های پیش رو گذر کند و بر مشکلات فائق آید.

جهانگیری در بخش دیگری از سخنانش به افتتاح پروژه‌ها در هفته دولت اشاره کرد و افزود: در هفته دولت امسال تعداد ۸۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۹ میلیارد تومان که از این تعداد هفت پروژه نیز با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طی روزهای گذشته با حضور نماینده استاندار هرمزگان به بهره‌برداری رسید و مابقی پروژه‌ها تا پایان هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در ادامه به خدمات دولت در شهرستان پرداخت و افزود: طی سه سال گذشته از خدمات دولت تدبیر و امید ۱۸۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱۴ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف حمل و نقل، کشاورزی و غیره به بهره‌برداری و تقدیم مردم قدرشناس حاجی آباد شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff