دولت تدبیر و امید به توان داخلی جوانان توجه کند
+ پ -
دولت تدبیر و امید به توان داخلی جوانان توجه کند

امام جمعه موقت بندر چارک با توجه به روز کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای گفت : دولت تدبیر و امید بیشتر به توان داخلی جوانان توجه کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین کریمی امام جمعه موقت بندرچارک در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به رعایت تقوای الهی و پرهیز از منهیات پروردگار و ترس از عذاب خداوند گفت: بهترین پایانامه و کارنامه در پیشگاه پروردگار تقوای الهی است.

 

 

امام جمعه موقت بندر چارک با اشاره به ۵مرداد ماه سالروز عملیات افتخار آمیز مرصاد در سال ۱۳۶۷هجری شمسی اظهار کرد : مجاهدین خلق میخواستند وارد کشور شوند نیروهای فداکار جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی شهید علی صیاد شیرازی بار دیگر بینی سازمان مجاهدین خلق را به زمین مالیدن که هیچگاه دستی به این کشور و خاک عزیزمان دراز نکند.

 

 

وی با توجه به روز کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای گفت : دولت تدبیر و امید بیشتر به توان داخلی جوانان توجه کند که موتور حرکت هر جامعه ای نیروهای جوان و بانشاط و با تخصص است .

 

 

خطیب جمعه بندر چارک با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود : اخیرا جان کری وزیر امور خارجه آمریکا طی سخنانی در مجلس سنا گفته است چه ایران را دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم واقعیت این است که ایران به دانش چرخه ی سوخت هسته ای دست یافته و این را نمی توان بمباران کرد و یا با تحریم از بین برد و چه بخواهیم و چه نخواهیم ایران غنی سازی اورانیوم را بدست آورده است .

 

 

کریمی افزود : تهدید های امریکا بعد از مذاکرات طبل تو خالی است که بخواهد مردم قدرتمند ایران را تهدید کند ، چرا که جمهوری اسلامی ایران مقاومت خود را چه در جنگ هشت ساله و چه در تحریم ها نشان داده و آمریکا با تهدیدات خود بدنبال زیاده خواهی نباشد که بتواند با این شیوه امتیازی از ایران بگیرد این را در خواب هم نخواهد دید و به همراه خود به گور خواهد برد.

 

 

وی گفت : با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های مردم عزیز در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت بار دیگر با موفقیت هر چه بهتر با خطوط قرمز رهبری و گرفتن حقوق خود مشت محکمی به دهان مستکبران خواهیم زد.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff