دولت به جاي حماسه مردمي ٩ دي، همايش انتخاباتي برگزار كرد/مردم فتنه گران را در كف خيابان جمع كردند
+ پ -
دولت به جای حماسه مردمی ٩ دی، همایش انتخاباتی برگزار کرد/مردم فتنه گران را در کف خیابان جمع کردند

مدیر کل اوقاف هرمزگان با اشاره به برگزاری حماسه٩ دی وعدم حضور مسئولان دولتی در این مراسم گفت:دولت به جای حضور در مراسم مردمی حماسه ٩ دی، همایش انتخاباتی برگزار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام هاشمی مدیر کل اوقاف وامورخیریه هرمزگان در اجتماع بزرگ حماسه ٩ دی درپارسیان گفت: جامعه نباید خود را قربانی حرکت یک مشت افراد جاهل و خود فروخته خارجی کند و همگان باید مراقب باشند.

حجت الاسلام هاشمی با اشاره به اینکه افرادی که در انتخابات٨٨ شکست خوردند باید نتیجه وا قبول می کردند اظهار کرد: شکست خوردگان در انتخابات ٨٨ صورت مسئله را پاک کردند وکلیدفتنه را به عنوان واژه تقلب برگزیدند.

مدیر کل اوقاف وامور خیریه هرمزگان تصریح کرد: برخی ازمسئولین در جریان حوادث پس از انتخابات ٨٨ به جای اینکه مردم را دعوت به بصیرت کنند، سکوت اختیارکردند واین سکوت کنندگان افرادی بودند که درجنایت فتنه گران سهیم بودند.

وی با انتقاد ازبرگزاری همایش انتخاباتی درمشهدوعدم حضور مسئولان دولتی در حماسه ٩ دی گفت: این حماسه های ٩ دی است که این انقلاب را زنده نگه داشته است، پس چرا مسئولین از این مناسبت های ملی گریزانند.

در ادامه حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه قصه فتنه ٨٨ آغازگرنیست و تمام شدنی نیز نخواهد بود گفت: باید منتظر فتنه های دیگر نیز از جانب استکبار وعوامل پست ودست نشانده های آن در داخل باشیم.

امام جمعه پارسیان اظهار کرد:مردم در مراسم نهم دی ماه ٨٨ بعد ازاینکه عمله های استکبار در ۶ دی سال ٨٨ اوج خیانت خود به نظام را نشان دادند وبه حریم امام حسین(ع) حمله ور شدند، به کف خیابان ها آمدند وفتنه گران را محاکمه خیابانی کردند.

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به حماسه مردمی ٩ دی خاطرنشان کرد: مردم طومار فتنه ٨٨ را پیچیدند و نشان داد که آنها همیشهیک قدم از خواص جلوتر هستند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff