دولت به تنهایی قادر به اداره اقتصاد کشور نیست
+ پ -
دولت به تنهایی قادر به اداره اقتصاد کشور نیست
روحانی در بازدید از شهرک صنعتی اسلام‌شهر:

دولت به تنهایی قادر به اداره اقتصاد کشور نیست

رئیس جمهور گفت: دولت به تنهایی قادر به اداره مطلوب بخش اقتصاد و تولید کشور نیست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌السلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز در بازدید از شهرک صنعتی اسلام‌شهر اظهار کرد: صادرات غیرنفتی ما باید افزایش یابد و در این راه مردم باید به صحنه بیایند، چرا که دولت به تنهایی قادر به اداره مطلوب بخش اقتصاد و تولید کشور نیست.

وی بیان کرد: بانک‌ها به بخش تولید تسهیلات اعطا کنند، چراکه وقتی هر دوی آنها با یکدیگر به صحنه بیایند، کارها بهتر به پیش می‌روند.

رئیس جمهور با اشاره به لزوم تعامل بخش بانکی و صنعت کشور اظهار کرد: تسهیلات لازم در راستای رونق گرفتن تولید برای پیشرفت و توسعه کشور باید توسط بانک‌ها تامین شود.

وی تصریح کرد: روابط ما با دنیا باید روابط سالم و تعاملی باشد، بعضی‌ها فکر می‌کنند مشکل ما با دنیا، مشکل هسته‌ای بود و حالا که هسته‌ای حل شد، همه چیز تمام شده است. ما باید با دنیا تعامل کنیم همان طور که در هسته‌ای تعامل کردیم باید در سایر موارد نیز با دنیا تعامل کنیم.

 در پایان متذکر شد: از طریق تعامل است که می‌توانیم فضای منطقه را برای فضای جهانی آماده کنیم، امیدواریم بتوانیم به اهداف بزرگ ملت و مقام معظم رهبری در سیاست‌های اقتصادی و مقاومتی که به آنها تأکید کرده‌اند، دست پیدا کنیم.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff