دولت بخش زیادی از وقت خود را در پی برجام و آمریکای بد عهد گذاشته است
+ پ -
دولت بخش زیادی از وقت خود را در پی برجام و آمریکای بد عهد گذاشته است

فرماندار بندرلنگه گفت:دولت وقت زیادی را بابت تحریم و نتیجه رساندن برجام داد اما آمریکا بدعهدی کرده است و از آنها جز همین انتظاری نداریم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از مروارید نیوز ارسلان بهاری میمندی فرماندار شهرستان بندرلنگه در حاشیه دیدار از پروژه های عمرانی روستای گزیربندرلنگه اظهار داشت :تعریف های خیلی زیادی از همدلی ،وفاق و همراهی بین شوراها و خدمات انجام شده در این روستا می شود ،مایل بودم از نزدیک ببینم.

 

فرماندار بندرلنگه بیان داشت :هدف مدیران این است که شاخص های عمرانی در سطح شهرستان افزایش یابد لذا در خیلی از جاها مردم منتظرند که ادارات برایشان کاری انجام دهند اما در اینجا کارهای زیادی با خودیاری دهیاری انجام شده است. ادارات می بایست کارهایی که با خودیاری و همیاری دهیاری ها صورت می گیرد را با حساسیت ویژه ای پیگیری نمایند.

وی اضافه کرد: دولت با یک سری از موانع برخورد کرده است مخصوصا در بحث اعتبارات عمرانی و به همین خاطر پروژه های عمرانی با کندی و تعلل پیش می رود. دولت وقت زیادی را بابت تحریم و نتیجه رساندن برجام داد.

بهاری با اشاره به اینکه آمریکا بدعهدی کرده است و از آنها جز همین انتظاری نداریم خاطر نشان کرد:امیدواریم با درایت مسئولین برجام به نتیجه برسد و گشایش های اقتصادی و اعتباری در کشور صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff