دولت بحث اشتغال جوانان را جدی بگیرد/ بیکاری آسیب پذیری جامعه را گسترش می دهد
+ پ -
دولت بحث اشتغال جوانان را جدی بگیرد/ بیکاری آسیب پذیری جامعه را گسترش می دهد

امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد گفت: دولت موظف است که در زمینه اشتغال جوانان گامی بردارد و فکری برای اشتغال قشر جوان داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از پیارم ، حجت الاسلام صادقی امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر اظهار کرد: انسان مسلمان باید ایمان به خدا داشته باشد و در هرکاری خدا را در نظر بگیرد عملی که انجام می دهد برای رضای خدادوند متعال باشد، ما مامور به تکلیفیم و مسئولین ما هم باید جوری قدم بردارند که رضایت خدا در آن باشد،  یکی از خدمات ارزنده دولت می تواند نفع رساندن به مردم باشد، هرمسئولی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خداوند توفیق خدمت به مردم را به آن فرد اعطا کرد باید قدر این نعمت را بداند و در جهت راضای خدا و خدمت به مردم گام بردارد.

 

 

حجت الاسلام صادقی در ادامه افزود: از دو کار باید پرهیز کرد یکی شرک به خدا که مشرک از رحمت خدا به دور است و دوم ضرر رساندن به بندگان خدا و بدتر از آن هم در بشریت نیست، ماهایی که مسئول هستیم اگر در کار خود کوهتاهی کردیم در محضر خدا نمی توانیم جواب گو باشیم باید در اموری که به ما واگذار شده احساس مسئولیت کنیم و کارمان را بدون نقص و تمام کمال کامل انجام دهیم.

 

 

 

حجت الاسلام صادقی در ادامه با اشاره به مشکل اشتغال جوانان افزود: دولت موظف است که در زمینه اشتغال جوانان گامی بردارد و فکری برای اشتغال قشر جوان داشته باشد، همان طور که می دانید قشر جوان ما یک قشر آسیب پذیر است که اگر به بحث اشتغال آنها توجه نشود جامعه را دچار مشکل می کند، جوانی که کار نداشته باشد یا منزوی شده و افسردگی می گیرد و یا اینکه به سمت اعتیاد و مشروبات الکلی می رود یا اینکه دست به دزدی و کارهای ناشایست میزند، پس مسئله اشتغال در کشور را جدی بگیریم.

 

 

 

صادقی ادامه داد: اکثر پرونده هایی که در دادگاهها مورد بررسی قرار می گیرند ریشه آن نبود سرگرمی و فضای ورزشی و و تفریحی و کار می باشد که ما مسئولین نباید در این زمینه کم کاری کنیم.

 

 

صادقی در ادامه با اشاره به سالروز مبارزه با ترورسیم افزود: هشتم شهریور سالروز مبارزه با تروریسم است، بزرگترین قربانی ترورسیم در دنیا و در طول تاریخ اسلام است اسلام از ابتدا تا کنون دچار پدیده شوم تروریسم بوده است، شهیدان باهنر و رجایی نیز از قربانیان همین ترورها بوده اند، دشمنان دین اسلام بارها برای تغیر دادن مسیر اسلام دست به این اقدامات زده اند ولی هرگز موفق به تغییر این مسیر نشده اند.

 

 

وی ادامه داد: مسئولین نظام جمهوری اسلامی باید از دولت شهید رجایی و باهنر درس بگیرند و تمام کارهایی شهید رجایی را سرلوحه کار خودشان قرار دهند و هر آنچه که باعث عزت این دولت شد خلوص نیت این دوشهید بزرگوار بود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff