دولت با برنامه ریزی بر واردات و صادرات مانع از مشکلات اقتصادی شود/ بی توجهی به جامعه مرز نشین باعث گسترش قاچاق کالاست
+ پ -
دولت با برنامه ریزی بر واردات و صادرات مانع از مشکلات اقتصادی شود/ بی توجهی به جامعه مرز نشین باعث گسترش قاچاق کالاست

نماینده ولی فقیه هرمزگان اظهار کرد: دولت باید بر روی صادرات و واردات کشورمان صادر کنندگان ودولت برنامه ریزی کند تا گرفتارهای اقتصادی کم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل ،غلامعلی نعیم آبادی ،نماینده ولی فقیه استان هرمزگان در همایش از صادرکنندگان نمونه استان هرمزگان با اشاره صادرکنندگان گفت: کار شما صادرکنندگان سامان دادن است و اگر صادرات و واردات نباشد مملکت قفل می شود ،اگر کشوری صادرات و واردات بهتر سامان پیدا کند اقتصادش سامان یافته تر است آنچه نداریم را وارد و آنچه را داریم را صادر کنیم .

 

 

 
وی با بیان اینکه اگر بر روی صادرات و واردات کشورمان صادر کنندگان ودولت برنامه ریزی کند گرفتارهای اقتصادی کم خواهد شد،تصریح کرد:در استان هرمزگان هر ساله به غیر صنایع مشکلاتی مربوط به موادی تولید شده توسط کشاورزان را دارا هستیم مثلا محصولی چون پیاز تا کنون هر سال مشکل انباشته شدن را داریم ۲۷۳ هزار تن در سال گذشته که رقم بسیار بالای است روی دست مردم می ماند.

 

 

 
نماینده ولی فقیه اظهار کرد: در هیچ جای دنیا سیاست گذاری دست کشاورز نیست و این به دست شما و دولت است و آنچه داریم و صادر می کنیم و آنچه را نداریم وارد کنید.

 

 

 
وی افزود:کار شما خدمتگذاری به مملکت است و ما باید کاری انجام دهید که دیگر بحران های سالهای گذشته تکرار نشود که به آن می گویم رنج مقدس که جمعی از کشور بتوانند از هجوم حمله رد شوند و توانسته باشند در بحران کار کنند.

 

 

 
نعیم آبادی افزود:اگر کسی وارد کار بازرگانی شود که احکام دینی آن را نداند باعث می شود در چاه ربا گرفتار شود چنانچهاگر می خواهیم محبوب خدا و از خودت راضی باشی با کوله باری از عظیمی از دانش وارد شوید و دانش دین و کار شما باید نقش تغییر را ایجاد کند .

 

 

 
وی در ادامه بیان داشت :شما در این مملکت طبیبان اقتصادی آن هستید ، سهم خودم از صادرکنندگان تشکر و قدردانی می کنم.

 

 

 

 
نعیم آبادی خاطر نشان کرد:۴۵ درصد جامعه مرزنشین هستند اگر به مرزها توجه نداشته باشیم مشکلاتی همچون قاچاق وجود می آید و باید در این خصوص دولت دقت بیشتری داشته باشدکه این مرزها دارای ظرفیت بالای هستند و یک فرصت طلایی است برای حل مشکلاتشان و با یک سیاست گذاری های مناسب به مشکلات سامان دهیم .

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff