دولت با استفاده از ظرفیت های داخلی نیاز جامعه را تامین کند/رشد قارچ گونه کاخ های دولتی بیانگر فرهنگ اشرافی گری است
+ پ -
دولت با استفاده از ظرفیت های داخلی نیاز جامعه را تامین کند/رشد قارچ گونه کاخ های دولتی بیانگر فرهنگ اشرافی گری است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد: کرد: دولت باید با استفاده از ظرفیت های داخلی نیاز جامعه را تامین کند چنانچه اگر خودمان را بس باشیم و با استفاده از توان و ظرفیت های داخلی نیازمان را رفع کنیم موفق خواهیم بود.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به قاچاق گسترده کالا در سطح استان هرمزگان و کشور گفت: اکثز اجناس موجود در بازارهای بندرعباس و سیرجان را کالاهای قاچاق تشکیل می دهد همچنین حجم بالایی از کالا به صورت کلان وارد کشور می شود که برخورد قاطع مسئولان و مردم  را می طلبد و با نظارت بیشتر مانع از قاچاق سازمان یافته شوند.

وی اظهار کرد:مسئولان دولتی با حساسیت بر معضل قاچاق کالا و برخورد با افسار لجام گسیخته قاچاق به بهبود اقتصاد داخلی و تولید ملی کمک کنند.

نعیم آبادی با تاکید بر اینکه تمام افراد جامعه باید در راستای رونق اقتصادی کشور فعالیت کنند،افزود:جامعه در ابعاد مختلف نیازمند مشارکت آحاد مردم است لذا مردم فارغ از مرز بندی و ارزش گذاری بر امور به تولید ملی کمک کنند و با استفاده از اقتصاد درون زا کشور را اداره کنند.

وی با اشاره به فعالیت های گسترده مردم چین و اداره این کشور گسترده اقتصادی با تکیه بر توان داخلی تاکید کرد:اگر جامعه به جایگاه واقعی کار و فعالیت اقتصادی برسد جز در موارد محدودی مانند صنعت هواپیمایی دیگر نیازی به دیگر کشورها نیست .

نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان تصریح کرد: دولت باید با استفاده از ظرفیت های داخلی نیاز جامعه را تامین کند چنانچه اگر خودمان را بس باشیم و با استفاده از توان و ظرفیت های داخلی نیازمان را رفع کنیم موفق خواهیم بود در غیر این صورت به شدت آسیب پذیر خواهیم شد.

وی با اشاره به ورود تجار خارجی به کشور تاکید کرد: بیگانگان برای رضای خدا به و برای کمک به سمت کشور ما نمی آیند بلکه هدفشان چپاول و غارت ذخایر سرزمین ماست لذا باید حواسمان باشد تا با سوء استفاده از امکانات ما کلاه سرمان نرود.

نعیم آبادی با بیان اینکه جامعه روز به روز به سمت تجمل گرایی و اشرافی گری سوق پیدا می کند، گفت:رشد قارچ گونه کاخ های دولتی و بانکی و مصرف گرایی در جامعه گواه این مدعا است که بیانات اخیررهبر انقلاب هشدار به موقعی بود که باید مورد توجه و تامل مردم و دولتی ها قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد:فرهنگ اشرافی گری از مهم ترین آسیب های جامعه است چنانچه اگر روحیه اشرافی گری در جامعه افزایش یابد جامعه به تباهی کشیده می شود لذا مقامات دولتی باید مواظب باشند تا ایم معضل دامن گیر جامعه نشود .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff