دولت بازنده اصلی مذاکرات است/ روحانی و ظریف باید پاسخگوی نظام باشند
+ پ -
دولت بازنده اصلی مذاکرات است/ روحانی و ظریف باید پاسخگوی نظام باشند

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس اظهار کرد:دولت بازنده اصلی مذاکرات است که علی رغم هشدارهای جدی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)به مذاکرات ادامه دادند و خسارات سنگینی را برای ملت ایران داشتند.

عطا الله حکیمی، عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانیشبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به دارایی های بلوکه شده ایران توسط امریکا گفت:از ابتدای مذاکرات مشخص بود که هدف آمریکا تنها توقف فعالیت های هسته ای ایران است و به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نخواهد کرد و تحریم ها سخت تر خواهد شد.

 

وی اظهار کرد:دولت بازنده اصلی مذاکرات است که علی رغم هشدارهای جدی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) که آمریکا قابل اعتماد نیست به مذاکرات ادامه دادند و خسارات سنگینی را برای ملت ایران داشتند.

 

حکیمی تصریح کرد:آمریکا در جنگ های گذشته خود در عراق و افغانستان آسیب پذیر شده بود و از نظر اقتصادی و سیاسی توان نداشت از سوی دیگر ایران قابل قیاس به سایر کشورهای منطقه نبود لذا آمریکا به دنبال آن این بود که با شعار جنگ ایران را در بحث هسته ای متوقف کند از این رو وارد دیپلماسی یکطرفه شدند.

 

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس تاکید کرد: در مذاکرات هسته ای بر سر دولت کلاه رفت و روحانی، ظریف و صالحی باید پاسخگوی نظام باشند.

 

وی با بیان اینکه آب سنگین را مفت فروختیم، خاطرنشان کرد:قلب راکتور اراک پر از بتن شد و هرچه داشتیم را از دست دادیم و هیچ بدست نیاوردیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff