دولت استخر، سونا و جکوزی نمی تواند اقتصاد مقاومتی را اجرا کند/ به اجبار پای معامله برجام رفته ایم
+ پ -
دولت استخر، سونا و جکوزی نمی تواند اقتصاد مقاومتی را اجرا کند/ به اجبار پای معامله برجام رفته ایم

دولت استخر، سونا و جکوزی نمی تواند اقتصاد مقاومتی را اجرا کند/ به اجبار پای معامله برجام رفته ایم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در مجمع عمومی بسیج گفت: در عرصه بین المللی در حال یک معامله هستیم که بر آینده ما تاثیر دارد.

 

عضو ارشد تیم بررسی برجام اظهار کرد: به اجبار پای این معامله رفته ایم زیرا اقتصاد مقاومتی را طی سالیان گذشته اجرا نکرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: همه می گویند که معامله بد است و مشکلات مختلفی پیدا خواهیم کرد ولی باید بگوییم که کسی اقتصاد مقاومتی را اجرا نکرده و به دستورات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص از مسئولین مسئولین توجه نشده است.

نقوی بیان کرد: امروز شاهد این روایت هستیم و می بنیم که بعد از اینکه چندین سال رهبر بر اقتصاد مقاومتی دستور داده اند و ما نیز آن را اجرا نکرده ایم پس باید مشکلات امروز را شاهد باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: منطقه اقتصادی ویژه ورامین در دولت نهم تصویب شد و در کمیسیون اقتصادی مجلس نیز آن را تصویب گردید زیرا این منطقه خروج بن بست عرضه تولیدات داخلی و یک امر حیاتی برای منطقه ما است.

سخنگوی تیم بررسی برجام تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی ما وارد صحن مجلس شد ولی دولت جدید این مصوبه را پس گرفت و بعد از پیگیری دو ساله از این دولت هیچ چیزی بیرون نیامد.

نقوی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیریت است و دولت استخر و جکوزی و سونا نمی تواند اقتصاد مقاومتی را اجرایی کند.

وی افزود: شش ماه است که از استاندار درخواست جلسه کرده ام تا مشکلات کارخانه های اصلی این منطقه مانند قند، روغن و آجر که در معرض ورشکستگی است را بررسی کنیم ولی تا امروز این جلسه برگزار نشد.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا ضمن بیان اینکه ظرفیت و امکانات داریم ولی باید مدیریت شود گفت: به وزیر راه و شهرسازی دولت دهم اعلام کردم که می توانم ۱۰صبح جلسه داشته باشم که در پاسخ گفت می توانیم این جلسه را ۵ صبح نیز داشته باشیم زیرا ساعت ۴ صبح با رئیس جمهور جلسه دارم، وقتی پیگیر شدم آقای آخوندی اعلام کرد که رئیس جمهور ساعت ۳ صبح با وزیر ارتباطات و ۴ صبح نیز با من جلسه دارد.

عضو ارشد تیم بررسی کننده برجام بیان کرد: رهبر اعلام کرده اند که چشم به لوزان و وین نداشته باشید بلکه باید داخل کشور داشته باشید.

نقوی افزود: ورود بسیج را به اجرای دستورات رهبری مبارک می دانیم، بعد از اینکه از مسئولین دولتی دلسرد شدیم به آقای نقدی اعلام کرده ایم که دولت ورود پیدا نمی کند و شما در مسئله کشاورزی ما ورود داشته باشید و نهرهای ما را سیمانی کنید تا آب کشاورزی منطقه ما هدر نرود که سردار نقدی نیز به مسئول بسیج سازندگی استان تهران دستورات لازم را ابلاغ کرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم که همگان در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff