دولت از نقد منصفانه همراه با پیشنهاد سازنده استقبال می کند
+ پ -
دولت از نقد منصفانه همراه با پیشنهاد سازنده استقبال می کند

معاون فرماندار حاجی آباد بیان کرد: دولت از نقد منصفانه همراه با پیشنهاد سازنده استقبال می کند و انتظار دارد کسانی هم که نقدی دارند خالی از حب و بغض های سیاسی همراه با پیشنهاد سازنده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد، علیرضا میرزاده، معاون فرماندار حاجی آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک به مناسبت هفته دولت ، دردفاع از عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید گفت: همه ما به عنوان مسئولین و مدیران دولت باید از عملکرد ادارات خود و دولت یازدهم دفاع کنیم.
معاون فرماندار حاجی آباد اظهار کرد: در این فضای غبارآلود سیاسی و در مقابل اتهامات ، توهین ها و انتقادات غیرمنصفانه وظیفه مسئولین و مدیران دولت تدبیر و امید شفاف سازی ، روشن گری و بیان عملکرد دولت برای عموم مردم است. باید با بیان عملکرد دولت در زمینه های سیاست خارجی و داخلی ، سیاست های اقتصادی ، فرهنگی و … مردم را در جریان امور قرار داد.
میرزاده ادامه داد: اما منتقدان باید مراقب باشند که انتقادهایشان به سمت تخریب دولت و زیر سوال بردن عملکرد مسئولان خدمتگزار مردم پیش نرود، زیرا این کار جز سلب اعتماد از مردم، نتیجه ای درپی ندارد.

وی افزود: مسئولان دولت یازدهم کسانی هستند که به صورت شبانه روزی برای آسایش و آرامش مردم تلاش می کنند و برای تحقق اهداف پیش بینی شده از هیچ اقدامی فروگذار نیستند.

معاون فرماندار حاجی آباد ادامه داد: این افراد با وجود مشکلات فراوانی که پیش رو دارند درتلاش هستند که هر روز بیش از گذشته شرایط کشور را به سمت تعادل پیش ببرند و نور امید را دردل های مردم زنده کنند.

 

میرزاده بیان کرد: اگر کسانی بخواهند با انتقادهای غیرمنصفانه خود آینده کشور را تاریک نشان دهند و به ناحق دولت را تخریب کنند، باید پاسخگو باشند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff