دولتمردان خدمات دولت را به مردم تبیین کنند
+ پ -
دولتمردان خدمات دولت را به مردم تبیین کنند

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی گفت: هفته دولت موقعیت مناسبی برای تبیین خدمات دولت به مردم توسط دولت مردان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب ،حجت الاسلام محمد بارانی خطیب جمعه توکهور-هشتبندی دراجتماع نمازگزاران در مسجد جامع هشتبندی با اشاره به هفتم شهریور سالروز شهادت آیت الله محمدباقر حکیم در انفجار تروریستی حرم امیرالمومنین علیه السلام گفت: آیت الله محمدباقر حکیم شخصیتی عالم و مجاهد بودند و ولایت مداری از مهمترین ویژگی های این عالم جلیل القدر بود.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اخلاص و خدمت بی منت به مردم را از ویژگی های مهم این دو شهید برشمرد و افزود: دلیل این نامگذاری زنده نگه داشتن یاد ونام این دو عزیزکه نمونه روشنی از حکومت داری، مردم داری،خدمت گذاری و ساده زیستی بودند در جامعه ما گرامی داشته شود و به عنوان الگوی رفتاری حاکمیت در نظام اسلامی ما باشند.
حجت الاسلام بارانی با بیان اینکه همه همه مسئولین باید این دو شهید بزرگوار را الگو قرار دهند و و اگر این اتفاق بیافتد دیگر مباحث تاسف برانگیزی مثل مانور اشرافیت و حقوق های نامشروع نجومی در جامعه اسلامی مطرح نمی شد لذا کشور نیازمند خدمتگذاران متعهد و کاردان است و بحمدلله اکثر مدیران ما اینگونه هستند.
خطیب جمعه توکهور-هشتبندی هفته دولت را موقعیت مناسبی برای تبیین خدمات دولت به مردم توسط دولت مردان دانست و تصریح کرد: بهترین معیار برای سنجش منصفانه عملکرد مسئولان نگاه به توصیه های دلسوزانه رهبری به دولتمردان است و باید توصیه های آقا هم ملاک عمل و نقشه راه دولتمردان قرار گیرد.
حجت الاسلام بارانی از گزارش بخشدار منطقه در رابطه با خدمات یکساله دولت به منطقه تقدیر کرد و گفت: افتتاح پروژه ها در منطقه توکهور و هشتبندی نشان از نگاه دولت به انجام خدمت به مردم است و از تلاش همه مسئولان محترم؛رییس جمهور و هییت دولت و استاندار و مسئولان استانی؛ فرماندار؛ بخشدار و همگی کسانی که در جهت خدمت به مردم تلاش می کنند تشکر می کنیم.
بارانی اذعان داشت: همه باید متحد و همدل و همزبان برای پیشرفت منطقه حرکت کنیم و تخریب و اختلاف اصلا به صلاح مردم و منطقه نیست و باید همگی کمک کنیم برای ساخت منطقه ای آباد و ایرانی عزیز و به فضل الهی این امر محقق خواهد شد.
وی همچنین از خدمات دولت در موضوعات بهداشت و درمان، مهار تورم و تلاش در جهت رشد و جلوگیری از رکود و کاهش نرخ سود بانکی تقدیر کرد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff