دولتمردان تدبیر و امید حق ندارند در بین مردم نا امیدی ایجاد کنند
+ پ -
دولتمردان تدبیر و امید حق ندارند در بین مردم نا امیدی ایجاد کنند

فرماندار پارسیان در جلسه شورای اداری ضمن تأکید بر خدمت بی منت به مردم گفت: دولتمردان تدبیر و امید حق ندارند در بین مردم نا امیدی ایجاد کنند.

فرماندار پارسیان در جلسه شورای اداری ضمن تأکید بر خدمت بی منت به مردم گفت: دولتمردان تدبیر و امید حق ندارند در بین مردم نا امیدی ایجاد کنند.

رادمهر-۱۷۲۳۸۷-660x330

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، محمد رادمهر فرماندار پارسیان در جلسه شورای اداری پارسیان ضمن تقدیر از حضور مردم در تشییع ۲۷۰ شهید کشور گفت: مردم با همدلی و همزبانی یکبار دیگر با شهدا و رهبری میثاق بستند.

وی اضافه کرد: ۲۴ خرداد نقطه عطفی در خدمتی بی منت از سوی دولت به ملت بود و تا کنون بسیاری از شعارهای دولت از جمله احیاء اخلاق، تعامل سازنده با دنیا و نجات اقتصاد محقق شده است.

فرماندار پارسیان گفت: دولت فعالیت‌های خوبی در حوزه سیاست خارجی و داخلی رقم زده است و در سال جدید یکی از نمونه‌های سیاست داخلی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است.

رادمهر ضمن برشمردن جلوه‌های امانت داری در صیانت از آراء مردم گفت: رأی مردم امانت دست ما است و باید از آراء صیانت کنیم تا خدای ناکرده مردم احساس نا امنی نکنند.

فرماندار پارسیان ادامه داد: اعتبارات تملک دارایی که به صورت استانی توزیع شده بود توسط مدیران اجرایی شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت و جای بسی خوشحالی است که این اعتبارات در سال گذشته ۸۰ درصد جذب شد که موفقیت خوبی برای دولت و شهرستان رقم خورد.

رادمهر خاطر نشان کرد: هدف گذاری در سال جدید اتمام پروژه‌های نیمه تمام است و هیچگونه پروژه جدیدی در دستور کار قرار نخواهد گرفت.

وی با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) خاطر نشان کرد: در سالی که کاهش اعتبارات داریم مدیران باید از هزینه‌های متفرقه صرفه‌جویی کنند تا با مشکلات اعتباری مواجه نشوند.

رادمهر ادامه داد: اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار گرفته است و این موضوع با جدید دنبال خواهد شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff