دوره آموزشی مبانی تربیت اسلامی در میناب برگزار شد
+ پ -
دوره آموزشی مبانی تربیت اسلامی در میناب برگزار شد

دوره آموزشی مبانی تربیت اسلامی ویژه مربیان پرورشی و قرآنی در شهرستان میناب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛اولین دوره آموزشی مبانی تربیت اسلامی با حضورمدرسین محترم ازحوزه علمیه قم آیت الله شاه آبادی، معاونین ومربیان پرورشی ،دبیران دینی و قرآن متوسطه اول ودوم شهرستان میناب برگزار شد.

یدالله شهرجو معاون پژوهش وبرنامه ریزی درسی آموزش وپرورش میناب در حاشیه این نشست با خبرنگار میناب جنوب گفت: مربیان پرورشی و قرآنی متوسطه اول و دوم مدارس میاب با تربیت اسلامی و فضایل اخلاقی طبق سیره اسلامی آشنا شدند.

وی افزود: مربیان در این دوره آموزشی با کاربرد مفاهیم مطرح شده بعنوان یکی از اقشار تاثیر گذار می توانند با بهره‌گیری از این فضایل انسانی مهذب، پارسا، باقناعت، شجاع و عادل بودن راه درست شناخت و رسیدن به سعادت را به دانش آموزان آموزش دهند.

معاون پژوهش وبرنامه ریزی درسی آموزش وپرورش میناب ، تطبیق مفاهیم تربیتی و نسبت آن با نوع خلاء های معرفتی و آسیب های موجود در فضاهای آموزشگاهی به عنوان راهبران فرهنگی – تربیتی  در محیط های دانشگاهی از اهداف این دوره آموزشی عنوان کرد.

این طرح آموزشی بنابر ضرورت قرار است با حضور مدرسین حوزه علمیه ویژه فرهنگیان میناب با اهداف تربیت ومفاهیم دینی پیگیری و اجرا شود.

لازم به ذکر است ؛تعداد ۱۷۰نفر از معاونین ،مربیان و دبران متوسطه اول و دوم در این دوره آموزشی شرکت کردند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff