دوره آموزشی عکاسی حرفه ای در سیریک برگزار می شود
+ پ -
دوره آموزشی عکاسی حرفه ای در سیریک برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: با همکاری کانون فیلم و عکس شهرستان اولین گارگاه و دوره آموزشی عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای با حضور اساتید برجسته دانشگاهی و استانی در سیریک همراه با اعطای گواهینامه معتبر برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز مصطفی کریمی  در گفتگو با خبرنگار آذینی  افزود: در این دوره آموزشی شرکت کنندگان با تاریخچه عکاسی ، ابزار تنظیم نور ، شاتر ، دیافراگم ، ISO ، تأثیرات جبران نور توسط ISO ،شاتر ، دیافراگم ، القای حس حرکت ،عمق میدان وضوح کم ، عمق میدان وضوح زیاد ، تغییر عمق میدان وضوح توسط چهارعامل اصلی آموزش داده می شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک تصریح نمود: همچنین در این دوره ترکیب بندی، زیبایی شناسی، فرم، ریتم و آشنایی با نشانه ها، نقاط دید، تأثیرات نقاط دید در عکاسی و فیلمبرداری شاخه های مختلف عکاسی و فیلمبرداری(خبری، مستند اجتماعی، طبیعت، صنعتی، تبلیغاتی، معماری )  آشنایی با قسمت های مختلف دوربین (شاسی، LCD، ویزور، شاتر، دیافراگم، سنسور، لنز، باطری، کارت حافظه) آموزش و ارائه می شود.

 

این مسئول بیان کرد:  آشنایی با انواع لنز و کاربرد آنها (فوکوس، قفل فوکوس، نورسنجی، قفل نورسنجی)  آشنایی با وایت بالانس، استفاده از پیش فرض های وایت بالانس، استفاده از کلوین در عکاسی، تنظیم وایت بالانس دستی و  بسیاری از مباحث کاربردی دیگر که به صورت پروژه های علمی در طی دوره آشنا می شوند برای شرکت کنندگان در دوره که علاقمند به یادگیری و ارتقای جایگاه فعلی فیلمبرداری و عکاسی است باشد.

 

کریمی ابراز داشت: علاقمندان به شرکت در دوره می توانند با مسئول کانون فیلم و عکس شهرستان آقای قورچی زاده و مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا تلفن ۰۷۶۴۲۳۷۴۲۵۹ تماس و نسبت به کسب اطلاعات بیشتر دوره در جریان باشند.

 

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff