دهياران به مديريت بهينه منابع آب توجه كنند
+ پ -
دهیاران به مدیریت بهینه منابع آب توجه کنند

فرماندار بستک تاکید کرد: دهیاران باید در مصرف آب صرفه جویی و این امر را فرهگ سازی کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  ، میرمرسل ایزدی پور در حاشیه جلسه با دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان با اشاره به تلاش مضاعف دولت در راستای حل مشکلات روستاییان، طی مصاحبه خبری با خبرنگار جهانگیریه گفت : توجه خاص دولت تدبیر و امید به روستاها در مسیر توسعه همه‌جانبه آن‌ها امری انکارناپذیر است.

 

وی با تاکید بر لزوم انتقال مسائل و مشکلات موجود در روستاها از طریق دهیاران به مسئولان گفت: بررسی این‌گونه مشکلات و معضلات و ارتباط و تعامل نزدیک دهیاران با بخشداری ها ، موجبات خدمات بهتر برای مردم و رضایت‌مندی آنها را فراهم می نماید.
 
فرماندار شهرستان بستک با اشاره به وظایف قانونی دهیاران افزود : دهیاران با اشرافیت بر قوانین باید امور روستا را به نحو احسن به انجام برسانند.
 
ایزدی پور بیان داشت : دهیاران باید نسبت به تمام مسائل سیاسی، اجتماعی و… منطقه خودآگاهی کافی داشته باشند و در راستای رفع مشکلات روستائیان تلاش کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک نقش مهم دهیاران در توجیه مردم در زمینه مدیریت بهینه منابع آبی اشاره کرد و برخورد جدی دهیاران با ساخت و سازهای غیرقانونی در داخل محدوده روستاها و تعامل دهیاران با بخشداری ها را خواستار شد

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff