دهياران از هيچ واحد توليدي ، كارخانه و بنگاه اقتصادي عوارض نگرفته اند
+ پ -
دهیاران از هیچ واحد تولیدی ، کارخانه و بنگاه اقتصادی عوارض نگرفته اند

این گردهمایی که بین دهیاران بخش مرکزی و با حضور بخشدار مرکزی و روئسای شورای های اسلامی روستا برگزار شد.در این نشست دهیاران و شوراها به بیان مسائل و مشکلات روستاهای خود پرداخته و راه حل های مورد نظر را ارائه دادند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه بستک ، نشستی که بین دهیاران بخش مرکزی و با حضور بخشدار مرکزی و روسای شورای های اسلامی روستا برگزار شد . در این نشست دهیاران و شوراها به بیان مسائل و مشکلات روستاهای خود پرداخته و راه حل های مورد نظر را ارائه دادند .

شیدایی بخشدار مرکزی بستک در این گردهمایی از تلاش و پیگیری های دهیاران تشکر کرد و اظهار داشت ؛ دهیاری ها به عنوان نهاد حقوقی مستقل هنوز جایگاه واقعی خود را در منطقه پپیدا نکرده اند و دهیاران تنها به امور روزمره می پردازند . برابر قانون دهیاران به عنوان مدیر روستا بایستی شرایط بهبود زندگی مردم و ارتقاء شاخص ها را در حوزه های مختلف فراهم نمایند و به منضور تحقق این مهم قانون ، اختیارات لازم را برای دهیاری ها تعریف کرده است .

شیدایی تصریح کرد : سطح درآمدهای دولتی دهیاریها پایین است و در حوزه ساخت و ساز مشکلات زیادی وجود دارد که از گذشته انباشته شده و برای حل آنها نیز به اراده عمومی و هماهنگی بین بخشی نیازمندیم .

شیدایی در ادامه افزود :دهیاران تاکنون از هیچ واحد تولیدی ، کارخانه و بنگاه اقتصادی عوارض نگرفته اند و باید این روند مدیریت و اصلاح شود .

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff