دهه کرامت بهترین فرصت برای نشر معارف دینی است
+ پ -
دهه کرامت بهترین فرصت برای نشر معارف دینی است
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی؛

دهه کرامت بهترین فرصت برای نشر معارف دینی است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی با اشاره به فراررسیدن دهه کرامت اظهار کرد: دهه کرامت بهترین فرصت برای نشر معارف دینی و رضوی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین شیرزاد حسنی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابوموسی در گفتگو با خبرنگار نافذ آنلاین گفت: دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(ع) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(ع) می‌باشد.
وی اظهار کرد: دهه کرامت فرصتی برای درک بهتر و شناخت بیشتر ائمه معصومین(ع) فراهم نموده  و شایسته است که از این فرصت برای نشر هر چه بیشتر معارف دینی، فرهنگ و سبک زندگی رضوی بویژه در بین جوانان به نحو مطلوبی استفاده کنیم.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی تصریح کرد: شناسایی شخصیت و سیره اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) و کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و ترویج و نهادینه کردن سیره عملی و نظری ائمه(ع) در رأس برنامه های دهه کرامت در ابوموسی می باشد.

 

حسنی با تاکید بر اینکه دهه کرامت، دهه توسعه فرهنگ اهل بیت (ع) و دهه تحکیم پیوند با ولایت است، افزود: دختران جامعه اسلامی ایران باید حضرت معصومه(س) را سرمشق زندگی خود قرار دهند. در زندگی ایشان نکات فراوانی برای الگو گرفتن دختران جوان فراهم است و درحفظ حجاب و پاکدامنی بایستی ایشان را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

 
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی خاطرنشان کرد: هر یک از ائمه دارای ویژگی بارزی بودند و به آن شهرت داشتند که براساس روایت های متعددی که از ایشان نقل شده است رئوف بودن از ویژگی بارز ایشان است.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff