تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 495410
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
گزیده ای از بیانات ائمه جمعه هرمزگان:

دهه فجر تجسم اراده ملت است/  مردم با حضور پر شور در میدان به مشکلات جامعه پایان دهند

ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه دهه فجر تجسم اراده و ولایت مداری مردم است،اظهار کردند:مشکلات کنونی جامعه نتیجه عدم تحقق فرمایشات رهبری است لذا مردم با حضور پر شور در میدان به مشکلات جامعه پایان دهند.

دهه فجر تجسم اراده ملت است/  مردم با حضور پر شور در میدان به مشکلات جامعه پایان دهند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه دهه فجر تجسم اراده و ولایت مداری مردم است،اظهار کردند:مشکلات کنونی جامعه نتیجه عدم تحقق فرمایشات رهبری است لذا مردم با حضور پر شور در میدان به مشکلات جامعه پایان دهند.

 

 مردم با حضور پر شور در میدان به مشکلات جامعه پایان دهند

آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با بیان اینکه قرآن از هرگونه کاستی مبراست و حدیث ثقلین دلیلی محکم بر سالم بودن قرآن است، اظهار کرد:کتاب قرآن در طول تاریخ به دست نااهلان افتاد و از آنجایی که نتوانستند در الفاظ قرآت تغییر ایجاد کنند در تفسیر آن انحراف بوجود آوردند.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه روح قرآن دست نخورده است اما حدود، تعاریف، حد و مرز آن را بهم زدند و بدترین برداشت ها از قرآن شد، گفت: تمام مذاهب باطله با تحریف از قرآن شکل گرفته که علت آن تفسیر غلط و قرار گرفتن قرآن در دست انسانهای نااهل و نادان بوده است.

وی با بیان اینکه افرادی مانند متوکل عباسی، هارون الرشید، مامون و آخوندهای درباری به تغییر در حدود قرآن پرداختند، افزود:
تفسیرهای غلط از قرآن از ابتدا شروع شده و هم اکنون نیز ادامه دارد لذا باید در برابر هجمه ها مواظب بود.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه مارکسیست و منافقین نیز آیات قرآن را به نفع خود تفسیر کردند،عنوان کرد:منافقین با تفسیرهای غلط بسیاری از جوانان و جامعه دانشگاهی را فریب دادند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در ادامه با اشاره به اینکه ۱۲بهمن آغاز ایام دهه فجر انقلاب اسلامی روزی فراموش نشدنی در تاریخ اسلام است، گفت:در طول تاریخ انقلاب های متعددی صورت می گرفت که در ادامه به دست نااهلان سپرده می شد اما امام راحل پس از پیروزی انقلاب اجازه تکرار انقلاب مشروطه را نداد و خود هدایت آن را بدست گرفت.

وی بیان کرد:پس از حضرت امام راحل نیز رهبری انقلاب به دست فرزند برومند اسلام و نائب حضرت مهدی (ع) افتاده است.

نعیم آبادی افزود؛انقلاب ما با حضور مردم به پیروزی رسید و اینکه تاکنون حفظ شده هم به خاطر حضور مردم در مراسمات مختلف بوده است.

امام جمعه بندرعباس تاکید کرد:انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای را به جامعه ارایه داده و در کنار آن کاستی هایی نیز وجود دارد لذا برخی با بی انصافی و پررنگ کردن مشکلات اظهار دارند که نظام آخوندی باید برکنار شود تا تمام مشکلات رفع شود.

وی تصریح کرد:رفع کاستی های موجود در جامع نیازمند تلاش مردم و مسئولان است با نق زدن و شانه خالی کردن مشکلات حل نمی شود.

وی ادامه داد:در سال های اخیر شعار سال در حد حرف باقی مانده و در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، مشکلات اجتماعی و اقتصادی هیچ کاری صورت نگرفته است.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه مردم باید با حضور پر شور در میدان مشکلات جامعه را حل کنند،خاطرنشان کرد:باید مردانه وارد میدان شد تا مملکت دندان دار شود.

دهه فجر تجسم اراده و ولایت مداری مردم است

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه، با تبریک آغاز دهه مبارک فجر و روز دوازده بهمن سالروز ورود پیروزمندانه حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی هدیه الهی برای ملتی مظلوم و غارت زده بود زیرا انقلاب اسلامی هم در پیدایش و هم در کیفیت مبارزه و هم در انگیزه انقلاب و قیام با همه انقلاب ها متفاوت است.

میرزایی، با اشاره به سعی و تلاش دشمنان جهت از یاد بردن انقلاب و امام راحل، اظهار کرد: دهه فجر تجسم اراده، ایمان و ولایت مداری مردم است.

امام جمعه پارسیان، با اشاره به حساسیت های پیش آمده در خصوص مطالبات اف ای تی اف (FATF) و سی اف تی (CFT)، عنوان کرد: آن چه مهم است شناخت راهبرد و نقشه کلی دشمن است که این محورها از جمله اف ای تی اف در متن ان گشوده می شود و اگر نقشه کلی دشمن درست فهمیده می شد دیگر با وجود عبرت برجام و چک برگشت خورده آن، برای تسریع در تصویب لوایح مذکور نامه نگاری به رهبر معظم انقلاب نمی کردند و خود به این قبیل ریل گذاری ها نه می گفتند.

وی، نرمالی زاسیون کردن انقلاب اسلامی را از اهداف اصلی دشمنان معرفی و تاکید کرد: اگر نفهمیم چه اتفاقی در اتاق فرماندهی دشمن می گذرد دقیقا همان خوش بینی بلا وجه سال ۹۴ نسبت به برجام اتفاق می افتد و نقشه دشمن دعوت به صلح و ترک مخاصمه پنداشته می‌شود.

میرزایی، نرمال کردن یک کشور به معنای دست برداشتن از پایه های قدرت و انقلابی گری است و ایران را آماده کردن جهت بلعیدن قدرت ها دانست.

امام جمعه پارسیان، با انتقاد از کسانی که در داخل از طرح دشمنان برای نرمال کردن ایران حمایت کردند، گفت: اگر قرار بود ملت بزرگ ایران در مقابل قدرت های شیطانی رام و آرام باشد پس به چه علت انقلاب کرد و خون این همه شهید ریخته شد؟

وی، رجوع به فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی و سیاست مقتدرانه در مقابل قدرت های بزرگ را راه حل مشکلات دانست و بر ان تاکید کرد.

امام جمعه شهرستان با اشاره به مصاحبه سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان گفت: نتیجه مقاومت در برابر دشمن قسم خورده آن است که حزب الله لبنان امروز اعلام می کند در برابر تجاوزات صهیونیستی تمام گزینه ها روی میز است.

رئیس شورای فرهنگی شهرستان با اشاره به رشادت های سپاه پاسداران در خلیج فارس و نتیجه آن عقب نشینی مفتضحانه آمریکا در سال ۶۶ از خلیج فارس گفت: دلاورمردانی مانند شهید مهدوی لحظه ای از کید دشمن غافل نشدند.

میرزایی با اشاره به رزمایش موفق اقتدار ۹۷ در منطقه اصفهان توسط ارتش جمهوری اسلامی، اظهار کرد: نمایش اقتدار ،چالاکی ، توانمندی و مهارت به روز رزمندگان دلیر ارتش اسلام به همراه پیام صلح و امنیت و توان بازدارنگی نتیجه این رزمایش بود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان از اقدام ریاست دادگستری و دادستان شهرستان جهت مشاوره قضایی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر در نماز جمعه شهرستان قدردانی کرد.

ایستادگی و مقاومت رمز موفقیت در برابر استکبار است

حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک افزود: امروز مهمترین مسئله جهان استکبار به رهبری امریکای جنایتکار ایستادگی نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر همه زیاده خواهی و بر هم زدن حیات خلوت این غول چپاولگر و زورگوست.

وی گفت: امریکا همیشه بدعهد و خیانتکار بوده و هست و از گذشته تا کنون جزء زور و ظلم و تجاوز به حریم و حقوق ملت ها چیزی دیگری نصیب نه تنها ما بلکه هیچ کشوری دیگر نشده است و همه اینها برای ما و مسئولان باید الگو  و درس پرهیز از وابستگی به دیگران بویژه امریکا و همپیمانانش باشد.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی گفت: امسال دهه مبارک فجر همسو و تقارن با ایام فاطمیه است ، از همه مردم و مسئولان خواست حفظ حرمت و ارزش این ایام  گرانقدر و سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) دختر رسول خدا (ص) را داشته باشند.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک ابراز کرد:  برجام بی فرجام نتیجه اعتماد مسئولان کشور به امریکاییها و اروپائیان دروغگو و خیانتکار است مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بارها و بارها به صورت واضح و آشکار به همه گفت هوشیار باشید که آنها دنبال دور زدن شما و گرفتن فرصت توسعه و پیشرفت کشور هستند ولی هیچ کس گوش نکرد و الان نتیجه اش را باید مردم بیجاره تحمل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی با تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی ، مضاعف و جهادی فرماندار شهرستان سیریک که از هنگام منصوب شدن شاهد تحولات بسیار خوبی در سطح شهرستان هستیم تصریح کرد: اگر در جامعه مدیریتی دلسوز و جهادی باشد علی رغم همه تحریم ها می شوند با قناعت و اعمال مدیریتی جهادی و فراگیری جامعه را با مشارکت مردم در بخش های مختلف به سمت توسعه و پیشرفت هدایت کرد.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک در پایان ضمن تشکر و سپاس از رئیس صنعت معدن تجارت شهرستان و مجموعه اتاق اصناف که با برپایی نمایشگاه عرصه مستقیم کالا برخی اقلام و کالاهای ضروری مردم را با قیمت مناسب عرصه و توزیع کردند گفت: اگر همه همت و انصاف در حوزه مدیریتی داشته باشند می شود حداقل بخشی از مشکلات معیشتی مردم را مرتفع و رفع کرد.

جمهورى اسلامى ایران همچون خورشیدى در عالم طلوع کرد

حجت الاسلام عباس شمس امام جمعه موقت بخش رودخانه رودان در خطبه های عبادی سیاسی این هفته به اشاره به سفر فرمانده کل سپاه پاسداران سرلشکر جعفری به شهرستان رودان اظهار کرد:حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم شهید پرور وولایی وانقلابی رودان یاد وخاطره اعزام زرمندگان به جبهه های نبرد هشت سال دفاع مقدس را در اذهان مردم حماسه ساز این شهرستان زنده کرد به گونه ای که رزمندگان وپیشکسوتان این خوشحالی رابا تماسهای مکرر با سپاه رودان، تشکر از فرماندهی سپاه رودان وفرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان را ابراز داشتند.

امام جمعه موقت بخش رودخانه با بیان اینکه در انقلاب‏ اسلامى با چهار نسل پیاپى مواجه بوده ‏ایم افزود: نسل اول انقلاب در شکل‏ گیرى انقلاب‏ اسلامى تحت رهبرى حضرت امام(ره) موفق به انجام وظیفه اساسى خود شد، نسل دوم علاوه بر مشارکت در شکل‏ گیرى انقلاب‏ اسلامى به تثبیت و پاسدارى از نظام اسلامى به‏ خصوص در عرصه‏ هاى جهاد و شهادت و زمینه‏ سازى و پیشبرد ایجاد دولت اسلامى مبادرت ورزید.

شمس ادامه داد: نسل سوم و چهارم انقلاب‏ اسلامى، نسل‏ه ایى هستند که در دوره جمهورى اسلامى تربیت و رشد یافته و در واقع اولین ثمرات سرمایه‏ سازى انسانى انقلاب‏ اند.
وی با اشاره به اینکه برخلاف نظریات غربى ارائه‏ شده، خوشبختانه انقلاب‏ اسلامى ایران شاهد گرایشى عمیق‏ تر جوانان به ارزش‏ها و آرمان‏هاى اصیل انقلابى است اضافه کرد: پیشرفت و اعتلاى کشور در گرو بها دادن حقیقى به نسل جوان خصوصاً در مدیریت‏هاى میانى و حتى کلان و سپردن امور اجرایى کشور به نسل سوم انقلاب‏ اسلامى است.
امام جمعه موقت رودان تصریح کرد: انقلاب اسلامى به میزانى که علیه سیاست‏ هاى داخلى رژیم شاه بود، به همان میزان نیز علیه حضور و دخالت بیگانگان در کشور و دست‏ اندازى آنان بر مقدورات ملت بود و اهداف این انقلاب در تغییر حاکمان و سرنگونى رژیم خلاصه نشد، بلکه همزمان براى قطع نفوذ بیگانگان و دستیابى به استقلال در همه ابعاد آن، به‏ معناى واقعى کلمه کوشش کرد.

حجت الاسلام شمس در بخش دیگری از سخنانش گفت: امروز انقلاب اسلامى ایران پس از چهار دهه که از عمر پر برکت و افتخارآمیز آن مى‏ گذرد توانسته با بر هم زدن معادلات قدرت جهانى، بیش از هر زمان دیگرى جایگاه تأثیرگذار و تعیین‏ کننده خود در عرصه تحولات منطقه‏ اى و فرامنطقه‏ اى را تحکیم بخشد و با پیام الهام‏ بخش و عزت آفرین خود، حرکت نوین عدالت‏ خواهى و آزادى‏ خواهى و نداى حق طلبانه ملت‏هاى ستمدیده و مظلوم را به گوش جهانیان برساند.

وی خاظرنشان کرد: جمهورى اسلامى ایران همچون خورشیدى در عالم طلوع کرد و نور امید و عزت به قلب تمامى ملت‏هاى مظلوم و آزاده جهان تابید و همچنان پس از گذشت چهل سال از این تولد، شکوهمندانه پرتوافشانى مى‏ کند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=495410
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,106 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی