تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 547085
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان؛

دنیا بداند که مسیر اسلام، احیای تمدن نوین اسلامی است

عبادی زاده در تجمع اعتراض آمیز مردم بندرعباس در توهین به ساحت پیامبراعظم گفت: دنیا بداند مسیری که اسلام دنبال می کند در نهایت به احیای تمدن نوین اسلامی است و مستکبران چه بخواهند و چه نخواهند وعده خدا حق است، اسلام گسترش پیدا می کند و منطق پیغمبر اسلام (ص) امروز در سراسر دنیا خود را نشان می دهد.

دنیا بداند که مسیر اسلام، احیای تمدن نوین اسلامی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام دکتر محمدعبادی زاده امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در تجمع اعتراض آمیز مردم بندرعباس در توهین به ساحت مقدس پیامبرگرامی اسلام(ٌص) توسط روزنامه فرانسوی اظهار کرد: همزمان پس از دوران اسارت به خاندان پیامبر (ص) در این عصر و مکان شاهد جسارت دشمنان به ساحت مقدس پیغمبر اسلام (ص) هستیم، شخصیت بزرگی که برای تمام جهانیان مایه رحمت است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: تسلیت عرض می کنم این جسارت را به ساحت مقدس پیامبرعظیم الشان اسلام (ص) که عصاره خلقت، تجلی و جلوه اعظم خداوند است، آنچه خوبان همه دارند ایشان به تنهایی داشتند و فلسفه عالم خلقت در وجود مقدس محمد(ص) تجلی وتبلور پیدا کرد.

عبادی زاده ادامه داد: پیامبری که اولیا الهی (ع) در مقابل عظمت ایشان کُرنش کردند و با اعتقاد به برکت مقدس وجود محمد(ص) مراتب کمال و مدال های افتخارات الهی را از خداوند متعال به عنوان روح الله، کلیم الله و صفی الله دریافت کردند، شخصیتی که در شان ایشان آمده است «اگر نبود محمد(ص)؛ عالم خلقت را نمی آفریدم».

وی تصریح کرد: جلوه اعظم خدا که تمام انبیاء منتظر دوران و ظهور ایشان بودند و بشارت تمام ادیان الهی است، شخصیت بزرگی که امام صادق(ع) از شنیدن نام آن بزرگوار حالت سرور در چهره اش هویدا می شود و امیرالمومنین علی (ع) در تعبیری می فرمایند «من عبدی از عبید محمد (ص) هستم».

عبادی زاده ادامه داد: آینده بشریت و انسانیت به برکت وجود مقدس ایشان رقم می خورد و آخرین موعود جهانی همه ادیان و انبیاء الهی از نسل ایشان جهان را پر از عدل و داد می کند، اول و آخر الله اعقل و اول و آخر نور االنبی در بیان شرافت و فلسفه وجودی نظام انکاری در شان ایشان وارد شده است تمام بشریت از شناخت ایشان عاجز و هرکس که محمد(ص) را شناخت مسیر کمال را به دست آورد.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: امرروز خفاش های کور و افرادی که هیچ نوری در درک مقام پیامبر ندارند و در تاریکی و ظلمت و گمراهی محض گرفتار هستند مصلحت ما را منفعت خودشان می دانند و در توهین به ساحت مقدس ایشان جست و جو می کنند در هیچ دین و کتب آسمانی حتی تورات وانجیلی که تحریف شده است اجازه توهین و جسارت به ادیان و انبیاء الهی را نمی دهد پس با چه منطقی دنیای استکبار جهانی امروز به خود اجازه می دهد به ساحت پیامبر رحمت(ص) توهین کند؟

وی تصریح کرد: کدام منطق و عقلانیت اجازه می دهد به مقدسات و اعتقادات و باورهای اسلام و رهبر آن جسارت کنند؟ شما اسلام را بینید حتی اجازه توهین و جسارت بت ها را به پیروانش نمی دهد بت هایی که از سنگ و چوب و فاقد شعور هستند اما به ما اجازه نداده اند به اعتقادات و باورهای بت پرست ها نیزتوهین کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: این منطق کجا و آن منطق رسوا و ننگینی که امروز دنیای غرب و سردمداران و مدعیان آزادی بیان این منطق را گسترش می دهند کجا؟ منطق جسارت، توهین، تخریب، آزار و اذیت پیروان ادیان با کدام منطق شما غربی ها سازگار است؟ شما که مدعی هستید باید به افکار و اعتقادات انسانیت و بشریت احترام گذاشته شود.

عبادی زاده ادامه اداد: آزادی بیان امر پسندیده ای است امام حدود، چهارچوب و ضابطه دارد اگر آزادی ها بتواند و بخواهند آزادی دیگران را سلب کنند آیا در منطق شما قابل قبول است؟ آزادی افسار گریخته را هیچ منطقی حتی افرادی که مدعی علم و دانش در غرب هستند نیز نمی پذیرد و قبول ندارد.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور فرانسه در توجیه عمل ننگین و توهین به پیامبر اکرم(ص) مدعی می شود که این عمل منطبق با آزادی بیان است، آزادی بیان یعنی هرفردی اجازه دارد به دیگران توهین کند؟ آن هم به اعتقادات بیش از یک میلیارد و نیم مسلمان؟ آزادی بیان در منطق شما غربی ها آیا اجازه سلب آزادی شما را دارد تا در تقابل با آزادی دیگران قرار بگیرد؟ آیا شما و عالمان و فرهیختگانتان این منطق را می پذیرید؟

امام جمعه بندرعباس افزود: زمانی که رئیس جمهور کشوری که مدعی آزادی در دنیا و حقوق بشری و انسان ها است این مسئله را مطرح می کند می دانیم که پشت آن یک جریان فکری درتخریب و در تقابل با دین اسلام است که احساس خطر می کند و در دنیای غرب موضع گرفته و پنهان شده است.
وی ادامه داد: یک روز تفکر داعش را در راستای ضربه زدن به اسلام طراحی می کنند و ارائه یک تصویر خشن و غلط از اسلام را در افکار عمومی دنیا به نمایش می گذارند و یک روز تهدید می کنند و به بهانه آزادی بیان به نشریات و مجلات اجازه می دهند تا به اسلام توهین کنند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خاطرنشان کرد: دنیا بداند مسیری که اسلام دنبال می کند در نهایت به احیای تمدن نوین اسلامی است و مستکبران چه بخواهند و چه نخواهند وعده خدا حق است، اسلام گسترش پیدا می کند و منطق پیغمبر اسلام (ص) امروز در سراسر دنیا خود را نشان می دهد.

وی ادامه داد: اسلام منطق قوی دارد و خود را در اندیشه پوشالی و پوچی که در دنیای امروز مطرح می شود دیکته می کند، این پیام و وعده حق الهی است که در آینده هیچ احدی یاران او را شکست نخواهند داد، بگذار دشمنان و دردمنشان و رسانه های هالیوود در دنیا، به جنگ با دین بیایند اما پایان این حرکت با صالحان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=547085
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,657 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی