دل نوشته یک اروپایی به مردی که ستاره بندرعباس شد
+ پ -
دل نوشته یک اروپایی به مردی که ستاره بندرعباس شد

شاید من و تو مسافر آن هتل بودیم در آن شعله های آتش سوزان طبقه ۲ راه فراری نداشتیم ، ناگه از پیچ و خم پله مردی خود را به ما می رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، یکی  از هرمزگانی های ساکن اروپا  بعد از  مطلع  شدن  نحوه ی  جان  باختن  آتشفشان  فداکار  بندرعباسی  در  دل نوشته ای احساسات خود را  از  این  عمل  شایسته  بیان  کرد.

 

شاید من و تو  مسافر آن هتل بودیم  در آن شعله های اتش سوزان طبقه ۲ راه فراری نداشتیم ،  ناگه از پیچ و خم پله  مردی  خود را به ما می رساند ، دستمان گرفته با خود از پله ها به پایین  می برد وسط راه دیگر از نفس افتاده ایم جز دود هوایی نیست که تنفس کنیم ، به سرفه افتاده ، ناگه ماسکی بر روی بینی خود حس می کنم و هوای که دوباره  جان  می دهد ، او به ترتیب یک به یک  ما اکسیژن  می دهد به طبقه هم کف می رسیم  هوای تازه  به مشام ما می خورد او هنوز دست ما را رها نکرده ، دیگر  رمقی نیست ،زانویش شل می گردد ، روی زمین می نشیند ، گویا کره زمین دور سرش می چرخد ، چشمانش سیاهی می رود .

 

دودهای سیاه در ریه هایش کار خود را کرده بود او رفت تا ما زنده بمانیم ،جان داد ، تا ما جان ندهیم ، فکر نکرد ،که در خانه خانواده ای منتظرشن  ، می خواست خانواده ای نجات دهد ! ققنوس شد در اتش  هرمز هد هد شد و پر کشید به دیار سلیمان …

 

امروز شنبه روز وداع با  اوست در بندرعباس  شرمنده گشتم از سکوت  رسانه ها ، بی محلی به این فداکاریها  ، نه پیام وزیری ، نه داجویی  از خانواده و بچه های یتیمی ، امروز روز و داع با برکت جوذری است در بندر عباس امروز  روز ودای ما با ققنوس شهر  ما است امروز او را تنها نمی گذاریم. ما خود ، همه رسانه می شویم و تو را همراهی می کنیم.

 

امروز روز وداع با جوهری است ای بندرعباسی این اتش نشان فداکار شهرت را  تنها نگذار در روز  معراجش مراسم تشیع جنازه آتش نشان برکت جوذری ساعت ۱۶:۳۰ روز شنبه دهم مرداد ماه نود وچهار از منزل شهید به آدرس: الهیه جنوبی،پشت ورزشگاه خلیج فارس،کوچه آرمان پنج فردا تو را یکصدا  فریاد می زنیم امروز بندر عباس به پاس خدماتت  تو را فریاد میکند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. عاطفه
   شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

   درگذشت پاکبازبرکت جوذری به خانواده محترم ومردم بندرعباس تسلیت عرض می کنم،روحش شاد

   1. نشاط
    دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

    یادت نه تنها در دل و ذهن ما می ماند ای شهید بلکه هر رورز زندگیم را با یاداوری از خودگذشتگی ات به پایان می رسانم،تو شدی اسوه ی زندگی ام .
    خوشا به سعادتت ،روحت شاد آتش نشان.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff