دلیل کینه و دشمنی استکبار جهانی وحدت ماست/ مسئله اقتصادی اولویت اول کشور در تمامی عرصه ها
+ پ -
دلیل کینه و دشمنی استکبار جهانی وحدت ماست/ مسئله اقتصادی اولویت اول کشور در تمامی عرصه ها

سرهنگ عبدالله صادقی در شهرستان بستک، دلیل کینه و دشمنی استکبار جهانی را وحدت مردم دانست و گفت: اکنون مسئله اقتصادی اولویت اول کشور در تمامی عرصه ها می باشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از جهانگیریه، سرهنگ عبدالله صادقی مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در همایش نهضت روشنگری در بستک و در راستای تبیین شاخصه های انتخاب نماینده اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری در جمع مردم و بسیجیان حضور پیدا نمود و سخنان خود را پیرامون سه موضوع شعار سال، اهمیت اقتصاد مقاومتی و انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان ایراد نمود.

 

مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در ابتدای سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال در حرم رضوی، به یکی از تاکیدات همیشگی ایشان که استکبار ستیزی است پرداخت و گفت: قبل از انقلاب، ما ژاندارم منطقه بودیم، چرا بعد از انقلاب، آمریکا و استکبار ما را تحمل نکرده اند و با ما دشمن شدند و از انقلاب ما کینه به دل گرفتند.

 

وی افزود: در هر نقطه ای که آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه پا گذاشته اند با مقاومت و شعارهای انقلابی مواجه شدند که ریشه این حرکت های انقلابی کشور ماست و انقلاب ما با شعار وحدت پیروز شد وحدت تمامی قوم ها و وحدت شیعه و سنی. دلیل کینه و دشمنی آنها این وحدت است.

 

سرهنگ عبدالله صادقی گفت: رهبری فرمودند یکی از سنگرهای دشمن در ایران ترس بود چون مسئولین از آمریکا می ترسیدند و این سنگر با پیروزی انقلاب فتح شد و سنگر بعدی نیز عدم خودباوری مردم بود که امروز ما با پیشرفت خیره کننده ی خود در عرصه های گوناگون از جمله در مسئله هسته ای، صنعت فضایی، نانو، موشکی و… مایه حیرت دنیا و عصبانیت آمریکا و رژیم صهیونیستی شده ایم که این ها نشات گرفته از انقلاب اسلامی و خودباوری مردم است.

 

وی افزود: دشمنان اقتدار ما را در منطقه می بینند در بعد نظامی ما توان خود را به گونه ای افزایش داده ایم که دشمن می داند حریف ما نیست. امروز ما حتی سربازان آمریکایی را در آبهای سرزمینی خود اسیر می کنیم. اکنون با توان موشکی تهدید نظامی کنار رفته و ما باید مانند توان موشکی، در زمینه ی اقتصادی نیز مقاوم شویم و روی پای خود بایستیم تا دشمن از این اهرم، بر علیه ما استفاده نکند.

 

وی ادامه داد: اولویت اول کشور در تمامی ابعاد، مسئله اقتصادی است. غربی ها می خواهند ما را پای میز مذاکره بکشانند و از ما در تمامی عرصه ها امتیاز بگیرند. برجام به بهانه هسته ای شروع شد و غربی ها می خواهند آن را به عرصه های دیگر نیز تعمیم دهند.

 

مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان خاطر نشان کرد: در حال حاضر باید در بحث اقتصاد مقاومتی در دولت اقدامات مناسبی صورت گیرد و الگوی مصرف جامعه نیز اصلاح گردد و برای رسیدن به تولید، باید جلوی قاچاق کالای خارجی گرفته شود.

 

وی در بخشی دیگری از سخنان خود به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره نمود و گفت: انتخابات برای مشخص شدن ۶۹ نماینده مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه مختلف، به دور دوم کشیده شد که حوزه انتخابیه غرب هرمزگان نیز از جمله آنهاست.

 

مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان بیان داشت در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان نیز دو کاندیدا به دور دوم راه یافته اند که یکی کاندیدای اصلاح طلب و دیگری کاندیدای اصولگراست. ما برای انتخاب باید نهایت تلاش و دقت خود را برای شناسایی فرد انقلابی انجام دهیم.

 

سرهنگ عبدالله صادقی گفت: رهبری فرمودند بحث اصلاح طلب و اصولگرا نداریم مجلس باید در تراز انقلاب اسلامی باشد. مجلس باید مجلسی باشد که مصوبات آن برخلاف انقلاب و اسلام نباشد. ما دو نوع نماینده می توانیم داشته باشیم: یکی نماینده انقلابی و دیگری نماینده غیر انقلابی. نماینده انقلابی نماینده ای است که پیرو خط امام است و آشنا به درد مردم، معتقد به اسلام و نماینده ی غیر انقلابی فردی است که نگاهش به غرب و دست آمریکا است.

 

وی افزود: در هر کشوری احزاب و گروههایی با افکار و اعتقادات متفاوت وجود دارند ما باید به حرف منتقدان در جهت پیشرفت کشور توجه کنیم.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: از نکات قابل ذکر این دوره از انتخابات، پررنگ و تاثیرگذار بودن فضای مجازی است که نمایندگان نیز از این روش برای بیان اهداف و برنامه های خود استفاده نمودند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff