تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 78304
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

دلیل همه انحرافات سیاسی و اعتقادی تاکنون بی بصیرتی امت‌ها بوده است / ملت ما اوج بصیرت است

امروز روز بصیرت ، روز حفظ اصول کلی و تبلور هویت اسلامی و مردمی انقلاب در راستای کمک به تحکیم پیوند حاکمیت و مردم ، تقویت خودباوری ملی می باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز، سرتیپ دوم پاسدار محمد ما را نی همچون آحاد مردم دربزرگداشت حماسه نهم دیماه ۸۸ در بندرعباس به خبر […]

دلیل همه انحرافات سیاسی و اعتقادی تاکنون بی بصیرتی امت‌ها بوده است / ملت ما اوج بصیرت است

امروز روز بصیرت ، روز حفظ اصول کلی و تبلور هویت اسلامی و مردمی انقلاب در راستای کمک به تحکیم پیوند حاکمیت و مردم ، تقویت خودباوری ملی می باشد.

Color MS Word
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز، سرتیپ دوم پاسدار محمد ما را نی همچون آحاد مردم دربزرگداشت حماسه نهم دیماه ۸۸ در بندرعباس به خبر نگارهرمز گفت :اهمیت و ضرورت هوشیاری واقدام حکیمانه دراستراتژی نظام ، تصویری واقعی از فرهنگ اسلامی کشور، فرهنگ عمومی فرهنگ نخبگان و فرهنگ دانشگاهی براساس باور و افتخار به نظام را بر روی دشمنان قسم‌خورده گوش زد نمود .
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در ادامه اهمیت و ضرورت نمایش فرهنگ و هویت مردم و آحاد جامعه ایران اسلامی گفت : دشمن برای پیروزی بر جبهه ی مقاومت و نیروهای اسلام و انقلاب چهار هدف راهبردی در حوزه داخلی و خارجی دارد .
محمد مارانی ادامه داد : دشمن در حوزه داخلی به دنبال پوک نمودن مسئولان و نخبگان وعموم مردم از محتوای اسلامی و انقلابی (استحاله ) و بی‌ثبات سازی و براندازی است .
فرمانده سپاه استان هرمزگان حرکت و استراتژی دشمن در حوزه خارجی را مهار و انزوای جهانی جمهوری اسلامی ایران دانست وادامه داد: بیداری اسلامی امروز بزرگترین چالش استراتژی دشمن است و این حرکات بسبت صدور انقلاب است.امروزایران به پشتوانه مکتب محوری ، ولایت مداری و اصوالگرایی واقعی ،روحیه انقلابی داشتن دایمی وسیال، فرهنگ علوی و عاشورایی ، مردمی بودن و انضباط دینی و انقلابی ظرفیت ساز بستر حکومت واحد جهانی در دنیا ی پر از ظلم و جور استکبار امروزی شده است.
این مقام ارشد نظامی ترویج فرهنگ سطحی‌نگری حرافه پردازی ، با تبلیغات معکوس در باب گسترش نفوذ جریان فکری متفکرین و جوان‌گراهای نواندیشی اسلامی را دیگر راهبرد مهم و مورد تأکید دشمن دانست و گفت : فعالیت‌های صدها رسانه ی صوتی تصویری مکتوب و اینترنتی که در جهان با هدف مشخص و تأثیرگذار بر ذهن و رفتار است ، بازی‌های رایانه‌ای و بسیاری از این مصداق‌ها که به دنبال تغییر و ترویج سبک زندگی غربی در ذهن کودکان ، نوجوانان و جوانان است در تحقق همین اهداف راهبردی استحاله ، بی‌ثباتی و براندازی و مهار جمهوری اسلامی ایران است .
ما را نی افزود : همان‌گونه که حضرت آقا مقام معظم رهبری فرمانده معظم کل قوا در جمع شورای عالی فرهنگی در آذرماه ۹۲ فرمودند : امروز دشمن به سراغ سنگرها ی معنوی آمده است ، می‌خواهد آن‌ها را منهدم کند ، به سراغ ایمان‌ها ، معرفت‌ها عزمها ، پایه‌ها و ارکان اساسی نظام و کشور است ، لذا ما پدران ، مادران ، سیاست‌گذاران و متولیان امر فرهنگی و هویت ایران اسلامی ، خود را سپر دست ولایت نماییم ،ولایت رادردل وخود در سنگر عرصه مقابله با تهاجم همه‌جانبه دشمن گردیم.
سردار مارانی در اهمیت امروز، روز بصیرت تأکید نمود : زوایای مهمی به واسطه حضور مردم در نهم دیماه ۸۸ وجود دارد ،و سال‌های سال نیاز به مباحث کارشناسی در این زمینه دارد ایشان امیدوار است سیاست‌گذاران و متولیان ، بتوانند ابعاد مختلف موضوع را درک عمیق متناسب با اهداف انقلاب داشته ودر زمینه آگاهی از آثار و برکات فلسفه حضور با بصیرت مردم بعنوان یکی از اصلی ترین پشتوانه های نظام ، حکیمانه و هوشیارانه عمل نمایند. وقدر این محبت الهی رابدانند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع ) در پایان تأکید نمود : بی تردید دلیل همه انحرافات سیاسی و اقتصادی که امت‌ها تاکنون با آن‌ها روبرو بوده اند بی بصیرتی بوده است . لذا رفتارها تصمیم‌گیری‌ها و موضع‌گیری‌های بدون بصیرت حتی سکوت بدون بصیرت می‌تواند آب ریختن به آسیاب دشمن باشد .
مارانی در پایان از حضور آحاد مردم هرمزگان مدافعان همیشگی دریای خلیج همیشگی فارس در پاسداشت معنوی وکاربردی حماسه نه دی تقدیر و تشکر نمود .

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=78304
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,443 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل