دلیل مذاکرات هسته ای غرب با ایران موضوع هسته ای نیست
+ پ -
دلیل مذاکرات هسته ای غرب با ایران موضوع هسته ای نیست

فرقه انگیزی و جنگ طلبی آمریکا در جهان و منطقه و حمایت از گروه های افراطی متعدد خصوصا در خاور میانه ، بخاطر شکست دادن ایران است.

این همه تفرقه انگیزی و جنگ طلبی آمریکا در جهان و منطقه و حمایت از گروه های افراطی متعدد خصوصا در خاور میانه ، بخاطر شکست دادن عزم ایران و فشار بر ما بوده که به لطف خدا تا کنون شکست خورده است و بدنبال تجدید حیثیت خود است، لذا با این جدیت بدنبال مذاکرات هستند.

پرونده هسته ای از دیدگاه آمریکا مجالی برای نفوذ در ایران است.هدف آقا از طرح استراتژی نرمش قهرمانانه ،شناخت ماهیت دشمن است . امروزه دو محور اصلی آمریکا در منطقه یعنی اسراییل و عربستان در محاصره می باشند و در تجاوز اخیر عربستان ، همپیمانان قبلی او یعنی مصر و پاکستان و ترکیه با عربستان همراهی نکرده اند.

بنابراین ما باید هوشمندانه در مذاکرات وارد شویم و در صورت رعایت خطوط قرمز نظام و رفع تحریمها از مذاکرات و توافقات حمایت خواهیم کرد و تا کنون نیز اینگونه بوده است و ما نباید تفسیر بیانیه را از زبان آمریکاییها بشنویم .

مذاکرات فقط باید در موضوع هسته ای باشد و توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه چه توافق بشود و نشود امنیت اسراییل تامین نخواهد شد، غرب از  استقلال و استقامت ایران بیم دارد.

 

 

آرش /

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff