دلبستگی برخی به وعده های آمريكا تعجب آور است/شورای نظارت بر برجام، مستندات خيانت هاي آمريكا راگزارش دهد
+ پ -
دلبستگی برخی به وعده های آمریکا تعجب آور است/شورای نظارت بر برجام، مستندات خیانت های آمریکا راگزارش دهد

امام جمعه پارسیان با اشاره به وعده های دروغین آمریکا در مسئله برجام بیان کرد: جای بسی تعجب دارد که عده ای با وجود خیانت های آمریکا هنوز به وعده های دروغین آنان دل بسته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با دعوت از مردم به تقوای الهی ، به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)به رابطه دوستی با پیامبر و اهل بیت ایشان اشاره و گفت : اگر انسان این محبت را بتواند نگه دارد از احوالات قیامت در امان می ماند.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم در ارتباط با برجام و سیاست های اقتصاد مقاومتی و اوضاع جهان اسلام اظهار کرد: این بیانات چراغ راه دولتمردان باشدو نکته مهم فرمایشات رهبری این بود که مشکلات معیشتی مردم دغدغه عمیق و مستمر من است.

 

میرزایی تصریح کرد: بعد از یک سال از آغاز برجام و شش ماه از پایان اقدامات ایران و انجام تعهدات توسط ایران می گذرد، آمریکای جنایتکار و عهد شکن با خدعه و دروغ و تزویر نه تنها به تعهدات خود عمل نمی کند، بلکه با فریب عده‌ای در داخل ، زمزمه برجام منطقه ای و مذاکره در باب مسائل منطقه را مطرح می کند.
وی دل بستن عده‌ای اندک در داخل به وعده های آمریکا را تعجب آور دانست و از مسئولان نظارتی و اجرایی خواست تا گزارش نقض برجام را علنی به گوش مردم برسانند چون ملت ایران فهمیده هستند لذا شورای نظارت بر برجام مستندات خیانت های آمریکا راگزارش دهد.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به دستور مقام معظم رهبری و وعده ریاست جمهوری مبنی بر برخورد با غارتگران بیت المال گفت:حالا نوبت گزارش دهی و شفاف سازی است، به نظر می رسد برای عبور از این بحران جز شفاف سازی و گزارش به ملت راهی نباشد.
میرزایی با تبریک روز خبرنگار در روز ۱۷ مرداد و گرامیداشت شهادت خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ، شهید صارمی، امانت و صداقت را دو عامل مهم در حرفه خبرنگاری دانست و تأکید کرد: رسانه ها نباید آلت دست بشوند، بلکه جریان سالم اطلاع رسانی را با صداقت و در راستای مصالح ملی دنبال کنند.

 

وی تاسیس رادیو معارف در سال ۱۳۷۷ را گام مهم در تحقق اسلام ناب محمدی(ص) دانست و  افزود: پخش برنامه هایی در عرصه های علوم انسانی و اسلامی یکی از رخدادهای مهم فرهنگی است.

 

میرزایی از حضور مسئولان در منطقه سر کوه شنبه ، برای رسیدگی به عشایر تشکر و بر ادامه رسیدگی به سایر مناطق محروم شهرستان تأکید کرد.

 

امام جمعه شهرستان موفقیت برخی از دانش آموزان در آزمون کنکور را افتخار این شهرستان دانست و برای همه آنها آرزوی توفیق کرد.

 

وی با اشاره به آغاز دهه کرامت با میلاد مسعود فاطمه معصومه(س) و پایان این دهه پربرکت با میلاد فرخنده ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)عنوان کرد:شهرستان پارسیان این هفته میزبان پرچم متبرک سلطان سریر ارتظا علی بن موسی الرضا(ع) وخادمان حرم رضوی می باشد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff