دلایل خرابی پله برقی های عمومی از دیدگاه مسئولین
+ پ -
دلایل خرابی پله برقی های عمومی از دیدگاه مسئولین

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان با اشاره به قطعی پله برقی در سطح شهر گفت:یکی از دلایل عمده این قضیه استفاده نابه جای شهروندان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، برخی از مخاطبان گویا این هستنند که پله برقی عابر پیاده شهر بندرعباس خراب است بعد از چندین سال راه سازی و افتتاح آن هم اکنون به دست فراموشی سپرده شده اند.
یکی از شهروندان در این رابطه می گوید : پله های برقی در  حال حاضر حکم پله ثابت را دارد  و عابرین مجبورند برای گذر از خیابان  چند ها متر جلوتر روند تا بتواند از خیابان رد شوند.
شهرام  دانشجویی رشته  برق  افزود : مجبوریم در طول مسیر روزانه خود بارها از پله ها پایین و بالا بروند وقتی جویای این مسئله می شویم هیچ کس پاسخگو نمی باشد.

 

استفاده نابه جا و مرغوب نبودن سیستم های پله برقی
رسول دهقانی دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان  با اشاره به قطعی پله برقی در سطح شهر گفت:یکی از دلایل عمده این قضیه استفاده نابه جای شهروندان است.
وی تاکید داشت:با توجه به این سیستم ها از جنس خوبی برخوردار نبوده اند و چندین بار آنها را تعمیر شده اند ولی باز جوابگو نبوده است.
دهقانی خاطر نشان کرد: در برنامه هایمان است که این سیستم ها کامل عوض شوند و از جنس مرغوب تری خریداری شود.

 

راه اندازی پله برقی ها در آخر ماه جاری
پرویز سالاری عضو شورای اسلامی  با اشاره به خرابی پله برقی های در سطح استان افزود:متاسفانه در دوره شهردار قبلی پیمانکاری که در نظر گرفته شده بودند برای این تاسیسات عملکرد خود را به خوبی انجام نداده است.
وی اظهار کرد: هم اکنون این موضوع در دست بررسی است و حکم پیمان کار آمده است برای رسیدگی این مشکل کنند.
سالاری خاطر نشان کرد:راه اندازه ی پله ها انشاالله دراین ماه اجرا خواهد شد و این کار را بر عهده مسئول خدمات شهری آقای رنجبر داده ایم.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff