دفتر مجمع جهانی اهل بیت در سیریک راه اندازی می شود
+ پ -
دفتر مجمع جهانی اهل بیت در سیریک راه اندازی می شود

مدیر کل مجمع جهانی اهل بیت کشور گفت: مجمع ‎‎جهانی اهل بیت(ع) ‎یک ‎تشکل‎ مردمی جهانی ‎و غیردولتی ‎ در نظام مقدس جمهوری ‎‎اسلامی ایران می باشد که از طرف گروهی از نخبگان، علما، و شخصیت های دینی ، فرهنگی جهان اسلام تشکیل می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، حجه الاسلام و المسلمین حسین نقده دوزان در دیدار با متولیان فرهنگی و سرکشی از مراکز فرهنگی شهرستان سیریک افزود: امروز فرهنگ در جامعه اسلامی بعنوان یکی از مهمترین عوامل ساختار اجتماعی اجتماع و توسعه و پیشرفت جامعه است.

 

 

این مسئول ابراز داشت: امروز در جامعه اکثر دستگاههای فرهنگی به دنبال اجرای برنامه های فرهنگی برای مخاطبان خود می باشد ولی آنچه از همه مهمتر و تاثیرگذار تر باید مدنظر متولیان باشد میزان اثرگذاری و محتوای اجرای برنامه برای مردم بویژه جوانان و نوجوانان دانست.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین نقده دوزان تصریح نمود: قرآن کریم اصل توسل را ضامن بقای ایمان و تقوا در قلوب انسان ها دانسته و آن را به عنوان شرط رسیدن به رستگاری معرفی کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از اختلاف ها و درگیریها در جوامع ریشه دررذایل اخلاقی دارد و هدف دشمنان اسلام شکست دادن وحدت ، اتحاد و همدلی مسلمانان است و شکی نیست که دشمنان اسلام نمی‌خواهند مسلمانان دورهم و متحد باشند برای اینکه وحدت و انسجام مسلمانان به ضرر دشمنان و عامل پیروزی و یکپارچگی مسلمانان خواهد شد.

 

وی تأکید کرد: هر چه تعداد مراکز فرهنگی، اجتماعی در شهرها و روستاها گسترش یابد فرهنگ آن مناطق نیز توسعه بیشتری پیدا می‌کند و در همین راستا و با هدف ارتقا آگاهی و معرفت دینی مردم اولین دفتر مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) شهرستان سیریک در سال جاری راه اندازی می شود.

 

 

انتهای پیام/س

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff