دفاع مقدس مظهر عزت،عظمت و شجاعت ملت ایران است
+ پ -
دفاع مقدس مظهر عزت،عظمت و شجاعت ملت ایران است

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی دفاع مقدس را مظهر عزت،عظمت و شجاعت ملت ایران دانست و گفت:هر کسی که بخواهد ،سپاه و بسیج و جبهه مقاومت ما را مورد خدشه و تحریم قرار دهد ملت ایران تو دهنی محکمی به او خواهد زد که هرگز فراموش نکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب ،حجت الاسلام بارانی در اجتماع هزاران نفری نمازگزاران جمعه در توکهور-هشتبندی با اشاره به سالروز کشتار فلسطینیان در اردوگاههای صبرا و شتیلا توسط رژیم صهیونیستی؛با بیان اینکه این آخرین جنایت رژیم صهیونیستی نبوده و نخواهد بود و همه اینها با چراغ سبز آمریکاست ،گفت:ما شاهد جنایات مختلفی توسط این رژیم بوده ایم اما نمک گندیده ی ماجرا وقتی نمایان می شود که همین رژیم آدم کش ،مدعی حقوق بشردر دنیا می شود و با استفاده از ابزار سازمان های بی خاصیت بین المللی و حقوق بشری علیه کشور ما بیانیه صادر میکند.

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با انتقاد از سازمان های بین المللی به دلیل سکوت در برابر جنایات رژیم های آدم کشی مثل اسرائیل و عربستان با اشاره به جنایات متعدد آنها افزود: متاسفانه این سازمان ها به دلیل اینکه جیره ی آنها قطع نشود علاوه بر سکوت بلکه گاهی جانبداری هم می کنند.

بارانی افزود: فریاد ملت ها و اظهار تنفر نسبت به مستکبرین عالم به خاطر این اقداماتی است که با کمال وقاحت از آنها سر میزند و بقیه هم سکوت می کنند لذا باید واقعیت صحنه ی پدید آمده در دنیای امروز را بشناسیم تا برخی دلبستگان به سازمان ها و قراردادهایشان به خود بیایند.

حجت الاسلام بارانی حضور مردم و خصوصا نسل جوان در مراسم دعای عرفه و عید قربان را نمونه آشکاری از دلبستگی نسل جوان به ارزش های دینی برشمرد و خطاب به دلسوزانی که اظهار نگرانی میکنند اظهار داشت:بحمدلله جوانان ما دلبسته به آرمانها و ارزش های دینی و انقلابی هستند.

وی با تاکید بر تقویت روحیه انقلابی در جوانان و لزوم توجه و حمایت همگان از روحیه و کارجهادی گفت: کاش برخی از مدعیان سفره انقلاب کمی از این جوانان یاد بگیرند؛این غارت هایی که برخی سهم خود از سفره ی انقلاب میدانند برچه اساسی است انسان انقلابی خودرا وام دار و مدیون انقلاب میداند نه سهام دار سفره انقلاب.

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به فرارسیدن عید سعید غدیر خم را عید الله الاکبر نامید و بیان داشت:اگر آن روز مردم ؛راه امیرالمومنین را طی می کردند قطعا شرایط امروز جامعه اسلامی این نبود و این تفرقه ها در جهان اسلام مشاهده نمیشد.

امام جمعه توکهور-هشتبندی دفاع مقدس را مظهر عزت؛ عظمت و شجاعت ملت ایران دانست و افزود: آمریکایی ها و غربی ها ،جمهوری اسلامی را کشوری نوپا و بدون نیروی منسجم نظامی دانستند وصدامی که می توانست در چند روز کشور را تصرف کند به برکت غیرت علوی و شورو شعور حسینی ملت بزرگ ایران و و به برکت ایمان جوانان برومند کشور کشور را اداره کردند.

خطیب جمعه میناب با اشاره به به مساله FATF  و جهاد و مقاومت جوانان در منطقه گفت: چگونه برخی به خود اجازه می دهند بروند و مخفیانه قراردادی را امضا کنند که کل سیستم دفاعی و این دلاورمردان ومظاهر عزت و شرف خودرا در داخل کشور و به دست خودمان هم تحریم کنیم متاسفانه این FATF یک کاپیتولاسیون ننگین بانکی است .

حجت الاسلام بارانی با بیان اینکه آمریکایی هایی گمان کرده اند می توانند با استفاده از حفره های برجام؛ بهانه ای برای نابودی و توقف سیستم دفاعی ما پیدا کنند گفت: این را ما ملت انقلابی با صدای بلند به آمریکایی ها اعلام می کنیم که هر کسی که بخواهد ،سپاه و بسیج و جبهه مقاومت مارا مورد خدشه و تحریم قرار دهد ؛ملت ایران تو دهنی محکمی به او خواهد زد که هرگز فراموش نکند .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff