دفاع قاطع وزیر فرهنگ از عملکرد مدیر کل ارشاد هرمزگان
+ پ -
دفاع قاطع وزیر فرهنگ از عملکرد مدیر کل ارشاد هرمزگان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با هنرمندان و نخبگان فرهنگی هنری هرمزگان قاطغانه از عملکرد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان دفاع و حمایت کرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده  ، علی جنتی،مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  با حمایت از عملکرد فرهنگی هرمزگان گفت : برای جایگاه مدیر کلی فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیش از هفت گزینه مطرح بود که پس از مصاحبه های مستمر و دیدار و گفتگو با معاونین، بر روی درویش نژاد  اجماع صورت گرفت.

 

وی ادامه داد: همه مدیران کل فرهنگ و ارشاد که در سراسر کشور منصوب شده اند افرادی فرهیخته ، دانشمند و آگاه و آشنا به مبانی فرهنگی هستند و هم اکنون نیز اگر اشکالات و نواقصی وجود دارد به خاطر تنگناهایی است که دست به گریبان آن هستیم و نیاز است هنرمندان صبر و تحمل بیشتری داشته باشند تا بتوانیم در آینده ای نزدیک مشکلات را مرتفع سازیم .

در ادامه دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با هنرمندان و چهره های فرهنگی و هنری استان که حدود چهار ساعت طول کشید ، نمایندگان انجمن ها و طیف های مختلف فرهنگی ، مذهبی، اجتماعی و سیاسی به بیان خواسته ها و دیدگاه های خود پرداختند.

در این نشست هنرمندان و نخبگان فرهنگی و هنری هرمزگان به مواردی همچون توجه بیشتر به مسائل و امور آموزشی و پژوهشی ، احداث موزه هنرهای معاصر، مرکز هرمزگان شناسی ، ثبت و جمع آوری داشته های موسیقیایی و فرهنگ عامه ، افزایش فرهنگسراها و گالری ها ،افزایش اعتبارات قرآنی ، ایجاد تئاتر شهر ، اختصاص اعتبار به فعالیت ها و برنامه های فرهنگی – هنری همچون کنگره شعر و داستان جوان کشور و جشنواره فیلم و عکس و … را مطرح کردند که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همه موارد پاسخ لازم ارائه دادند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff