دفاع از حریم انقلاب اسلامی حد و مرز ندارد/ امام حسین (ع) الگوی عملی سپاه است
+ پ -
دفاع از حریم انقلاب اسلامی حد و مرز ندارد/ امام حسین (ع) الگوی عملی سپاه است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش گفـت: ویژگی بارز نیروهای سپاه آن است که همانند حسین ابن علی (ع) تمام زندگی خود را نثار می کنند تا آرمانهای انقلاب اسلامی استوار بماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش  در گفتگو با خبرنگار کیش پرس ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت اباعبدالله الحسین (ع) و همچنین گرامی داشت روز پاسدار، جانیاز و ایثارگر، گفت: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید همچون طفلی نو پا نیاز به مراقبت داشت و برای این موضوع نظرات متفاوتی ارائه می شد؛ اما دیدگاه امام راحل مرزی را برای انتشار انقلاب اسلامی نمی شناخت و به اعتقاد رهبر کبیر انقلاب پاسداری از انقلاب حریم و مرز ندارد و هرجا که مظلومی باشد و بشریت حضور داشته باشد جزیی از مرزهای انقلاب و اسلام است.

 

وی ادامه داد: این چنین دیدگاه انقلابی نیاز داشت که نیرویی برای حفظ دستاورد های آن در نظر گرفته و پرورش داده شود و بنا به تدابیر حضرت امام (ره) سپاه انقلاب اسلامی تشکیل شد.

 

صنعتکاران با اشاره به اینکه  پاسداری از انقلاب اسلامی نیازمند نیروهای با ویژگی خاص بود که تابع زمان و مکان نبوده و به تعلقات دنیوی دلبستگی نداشته باشدند یادآور شد: این گونه ویژگی ها نیازمند آن است که افراد الگویی برای رسیدن به این ویژگی ها داشته باشند و بهترین الگو امام حسین (ع) که از همه زندگی و خانواده خود گذشت تا اسلام از بین نرود و در این راه همه چیز خود را فدا کرد.

 

صنعتکاران با تاکید بر این که شرایط امروز سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی بسیار متفاوت تر از گذشته است گفت: در گذشته سپاه در کنار دیگر ارگان های نظامی شروع به فعالیت کرد ولی در آن زمان از نظر سخت افزاری در وضعیت بدی بودند و تقریبا دست خالی و بدون هیچ ابزاری و امکاناتی وارد عرصه شد به گونه ای که این موضوع را به وضوح در اوایل جنگ تحمیلی به می شد دید و لمس کرد.

 

وی با بیان اینکه دفاع از حریم انقلاب اسلامی حد و مرز سیاسی و جغرافیایی ندارد ادامه داد : امروز سپاه با نیرو های متخصص و با همان ایمان و تعهد مانند نسل گذشته سپاه و بسیار راهبردی تر از گذشته برای حفظ آرمانها و گسترش این آرمانها تلاش می کند. درگذشته ما برای تثبیت این انقلاب می جنگیدیم ولی امروز سپاه انقلاب اسلامی به وسعت و حریم انقلاب اسلامی قابلیت دفاع و نقش آفرینی را دارد. و این نقش آفرینی با کمک سخت افزار های بسیار به روزی است که حاصل تلاش همین نیروی متخصص در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش خاطر نشان کرد: تا زمانی که مظلومی بر صفحه تاریخ حضور دارد است و تازمانی که جبهه کفردر مقابل حق ایستاده است این مقاومت وجود دارد و ما همواره برای مقابله با ظالم و دفاع از حق مظلوم تلاش می کنیم و آماده هستیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff