دغدغه معلم همیشه این است که هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ ارزشی دین و میهن فراهم نیاید
+ پ -
دغدغه معلم همیشه این است که هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ ارزشی دین و میهن فراهم نیاید

امام جمعه جاسک گفت:دغدغه معلم همیشه این است که حیات بشر، بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا و مکتب و دین، همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ ارزشی دین و میهن فراهم نیاید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازمکران نیوز ؛حجت الاسلام جواد غلامی در خطبه های نماز جمعه این هفته جاسک با اشاره به روز بزرگداشت مقام معلم و ضمن تبریک این روز به معلمین اظهار کرد:وظیفه معلم تربیت است و گاهی یک نکته معلم مسیر انسان را تغییر می دهد.

 

وی افزود: معلم ایمان را بر لوح جان و ضمیرهای پاک حک میکند و ندای فطرت را به گوش همه میرساند همچنین سیاهی جهل را از دلها می زداید و زلال دانایی را در روان بشر جاری می سازد.

 

غلامی ادامه داد: دغدغه معلم همیشه این است که حیات بشر بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا و مکتب و دین ، همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ایی را مجال تجاوز به فرهنگ ارزشی دین و میهن فراهم نیاید.

 

خطیب جمعه جاسک با اشاره روز جهانی کارگر و تبریک به همه کارگران تصریح کرد: با اینکه دشمنان نظام در تلاشند جامعه کارگری را بر علیه نظام بسیج کنند اما کارگران وفاداری خود را به نظام اثبات کردند.

 

وی در ادامه سخنان خود با انتقاد از مشکل راه جاسک به میناب اظهار کرد: چرا ۴۰ کیلومتر از این جاده را تکمیل نمی کنند.

 

غلامی اضافه کرد: تا کنون تعداد زیادی از تصادفات در همین محور اتفاق افتاده است.

 

وی در پایان خطبه های خود به عمل قبیح امریکا در برداشت اموال ایران اشاره کرد و افزود:چرا دولت و وزیر امور خارجه درخصوص برداشت غیر قانونی اموال ایران موضع گیری جدی نداشتند ، امریکا هواپیمای مسافربری ایران را در خلیج فارس با ۲۹۰ سرنشین منهدم کرد اما موضع گیری وزیر امور خارجه در قبال مسئله ای که ایران هیچ نقشی در آن نداشته قابل قبول نیست.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff