دعوت مراجع از مردم برای شرکت در انتخابات
+ پ -
دعوت مراجع از مردم برای شرکت در انتخابات

آیات عظام مکارم شیرازی،نوری همدانی،سبحانی وجوادی آملی مردم رابه حضور گسترده و پرشور درانتخابات دعوت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ آیات عظام مکارم شیرازی،نوری همدانی،سبحانی وجوادی آملی مردم رابه حضور گسترده و پرشور درانتخابات دعوت کردند.

آیت الله مکارم شیرازی شرکت در انتخابات را شرعا و اخلاقا لازم دانست و گفت: شرکت مردم در انتخابات میزان علاقه مندی آنها را به نظام و کشور نشان خواهد داد.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: همانگونه که حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن لرزه براندام دشمن افکند ان شاء الله این حماسه بار دیگر با حضور و شرکت حماسی مردم در انتخابات ۷ اسفند تکرار خواهد شد.

آیت الله نوری همدانی هم صبح امروز در درس خارج فقه، در مسجد اعظم قم گفت: شرکت در انتخابات وظیفه دینی و اسلامی همه مردم است و نماد قدرت انقلاب اسلامی است.

ایشان با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه دینی و اسلامی همه مردم است،گفت: مشارکت در انتخابات همانند نماز و روزه واجب است چون مربوط به عظمت نظام اسلامی است.

آیت الله نوری همدانی افزود: مردم باید با حضور پرشور خود در انتخابات، قدرت و صلابت انقلاب اسلامی را به دشمنان اسلام و میهن نشان دهند.

ایشان با بیان اینکه قرآن کریم مومنان را به تعقل و تدبر دعوت کرده است گفت: باید دقیق باشیم و با هماهنگی و اتحاد به افرادی رای دهیم که معتقد به انقلاب و نظام اسلامی و پاسدار خون شهیدان باشند.

آیت الله سبحانی هم بر حضور پرشور مردم در انتخابات هفت اسفند تاکید کرد .

ایشان، انتخابات هفت اسفند را سرنوشت ساز خواند و تصریح کرد:براساس آموزه های قرآن کسانی را باید انتخاب کرد که از مبانی فکری و عملی نیرومند ،معتقد واقعی به مبانی اسلام و اخلاق و امین باشند،فریب دیگران را نخورند و بتوانند برای کشور برنامه ریزی سازنده کنند.

آیت الله سبحانی افزود: امیدوارم مردم ایران همانند اجتماع شکوهمند بیست و دو  بهمن ،در انتخابات شرکت و بدون توجه به هیاهوها ،دقت کنند و افراد واجد این شرایط و کسانی را که به هیچ شکل از اسلام و قانون تجاوز نمیکنند، برگزینند .

آیت الله سبحانی انتخابات هفت اسفند را سرنوشت ساز توصیف و ابراز امیدواری کرد این انتخابات همچون انتخابات گذشته پرشور و هیجان باشد.

آیت الله جوادی آملی هم در درس خارج فقه برحضورپرشور، حماسی وعقلی مردم همراه با انتخاب اصلح تاکید کرد.

ایشان با اشاره به انتخابات پیش رو برحضورپرشور،حماسی و عقلی همراه با انتخاب اصلح از روی دانش، تفکروعقل عملی مردم  تاکید کرد و گفت: همه مردم باید در انتخابات شرکت کنند و افرادی را به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بفرستند که از هرلحاظ پاک باشند و بتوانند پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش برسانند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff