دعوت استاندار هرمزگان از مردم به رای دادن به کاندیدای همسو با دولت در بستک
+ پ -
دعوت استاندار هرمزگان از مردم به رای دادن به کاندیدای همسو با دولت در بستک

استاندار استان هرمزگان اظهار کرد: مردم با انتخاب نماینده ای که همراه دولت و در راستای سیاست دولت باشد، رای دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، صبح روز نهم دی ماه استاندار هرمزگان به همراه جمعی از معاونین و مدیران کل استان در بستک حضور یافتند.

 

در ابتدای این سفر جادری به همراه هیئت همراه وارد روستای تدرویه شد و طرح ابرسانی به ۹ روستا را افتتاح کرد پس از آن در شهر بستک کلنگ ۸ مدرسه بصورت متمرکز زده شد.

 

جادری در حاشیه مراسم کلنگ زنی طی سخنانی در مسجد جامع روستای تدرویه اظهار داشت: افتتاح آب شرب ۹ روستا با اعتبار ۷میلیارد و نیم انجام شده که ۲ میلیارد از این هزینه توسط خیرین تامین شده است.

 

وی افزود: امروز هشت مدرسه نیز بصورت متمرکز کلنگ زنی می شود که تمام هزینه مورد نیاز آن ۶میلیارد و ۶۰۰ میلیون می باشد که تمام این اعتبار توسط خیرین تقبل شده است .

 

استاندار هرمزگان گفت: بدلیل مشکلات اقتصادی کشور سیاست دولت مبنی بر جذب کمک خیرین می باشد که شهرستان بستک نسبت به سایر شهرستان ها در این زمینه پیشی گرفته است.

وی گفت: کمک خیرین موجب انگیزه خدمت بیشتر برای مسئولین می باشد که جا دارد از تمام این نیک اندیشان تشکر و قدردانی نمایم.

 

استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار کرد: مردم با انتخاب نماینده ای که دارای خصوصیات ؛صداقت، تجربه، آگاه به امور، همراه دولت و در راستای سیاست دولت و در پی رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم منطقه و سراسر ایران باشد رای دهند، نه اینکه به ریزه کاریهایی مانند؛عوض نمودن فلان مدیر و فلان سرایدار و… پرداخته باشد و از وظایف اصلی خود غفلت کرده است.

 


انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff