دشمن کانون گرم خانواده را نشانه رفته است
+ پ -
دشمن کانون گرم خانواده را نشانه رفته است
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در جمع بسیجیان بستک عنوان کرد:

دشمن کانون گرم خانواده را نشانه رفته است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در جمع بسیجیان بستک عنوان کرد: پرچم دار نفوذ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کمر به نابودی امت حزب الله بسته اند و هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، مجمع فصلی ناحیه سپاه بستک با حضور سردار ترابی فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان برگزار شد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۵۰۰ شهید ایرانی فاجعه منا، گفت: همواره باید مظلومیت آنان را به خاطر داشته باشیم زیرا آنان مظلومانه و در سرزمین وحی به شهادت رسیدند.

 

ترابی افزود: کشور ما دارای اشرافیت اطلاعاتی کاملی است که اجازه نفوذ آگاهانه و یا ناآگاهانه را به دشمنان نخواهد داد و هر گونه تحرکی قبل از انجام، در نطفه خفه خواهد شد و از نمونه های آن می توان به دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای خلیج فارس و یا دستگیری گروهک های معاند در شمال غرب کشور در ماه گذشته اشاره کرد.

 

وی در بخشی از سخنان خود به مسئله نفوذ اشاره کرد و افزود: بعضی ها فکر کرده اند که چند نفر در تلاش هستند تا به کشور نفوذ کنند ولی تمام ماجرا این گونه نیست. نفوذ مدنظر مقام معظم رهبری نفوذ دشمن به باور و فرهنگ ماست تا به عقبه ی تاریخی، فرهنگی و انقلابی ما ضربه وارد کند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان بیان کرد: امروز نفوذ یعنی اینکه ما بگوییم امام (ره) در ۳۸ سال قبل گفت آمریکا شیطان بزرگ است ولی الان عصر مذاکره و تعامل است.

 

وی تاکید کرد: امروز شیطان بودن آمریکا بیش از ۴ دهه قبل است و باید مراقب شیوه های دشمن بود زیرا دشمن می داند که از راه نظامی نمی تواند با ما مقابله کند و در نتیجه شیوه ی خود را برای ضربه زدن به نظام تغییر داده است و می داند که چنگ انداختن و سینه به سینه شدن با ایران، نابودی خودشان را به دنبال دارد.

 

ترابی تصریح کرد: پرچم دار نفوذ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کمر به نابودی امت حزب الله بسته اند و هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است.

 

وی یادآور شد: انتظار از مجامع بسیجیان این است که برای حفظ جوانان و مقابله با نفوذ، و برای غنی سازی فرهنگ با استفاده از ابزارهای فرهنگی بومی برنامه ریزی کنند.

 

انتهای خبر/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff