دشمن می خواهد با صحنه های سرگرم کننده از علم دانش آموزان بکاهد

+ پ -
دشمن می خواهد با صحنه های سرگرم کننده از علم دانش آموزان بکاهد

امام جمعه شهرستان میناب ورود دانش آموزان به دنیای مجازی را با رعایت اصول و شرایط خاص عنوان کرد و گفت: دشمن می خواهد با صحنه های سرگرم کننده از علم و دانش انقلابی دانش آموزان بکاهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از خبرنگار میناب جنوب،در سومین روز از هفته بسیج دانش جمعی از دانش آموزان بسیجی میناب با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین میرزا حسین معتمدی فر در حاشیه این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای دانش آموز گفت: نسل چهارم انقلاب مایه مباهات و افتخار ملت است.

خطیب جمعه میناب با تاکید بر غنیمت شمردن فرصت و لحظه ها در زندگی اجتماعی افزود: گسست های کاری در محیط مدرسه با گفتن و یادآوری در جهت برنامه ریزی مناسب با نوشتن و گفتن پالایش شود و از فرصتی که برای صحبت کردن برای شخص فراهم شود باید سخن و گفته های خود را بگوید و  از گفتن و نوشتن نباید ترسید .

وی واژه ادب را شرط تکامل ، شایستگی و تمایز انسان در زندگی اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: هیچ چیز به مانند ادب آدم را شیفته خود نخواهد کرد پس ادب و احترام متقابل در زندگی اجتماعی باید سرلوحه کار خود دانش آموزان قرار گرفته شود.

معتمدی فر تاکید کرد: علم و دانش دانش آموزان امروز بعنوان یک اهرم و پتانسیل قوی توانسته است در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، پزشکی، نانو و فناوری در جهان حرفی برای گفتن داشته باشد و دشمن را به ترس و واهمه باز دارد.

معتمدی فر گفت: فهمیده های هشت سال دفاع مقدس با پیروی از رهنمودهای امام راحل (ره) در جنگ سخت دشمن را ناکام ساختند و دانش آموزان امروز نیز باید با علم و دانش از دین و انقلاب خود محافظت کنند و لحظه ای از تحرکات دشمن غافل نشوند.

وی اقتصاد مقاومتی را اهرمی در جهت شکستن تحریم اقتصادی دانست و تصریح کرد: دشمن می خواهد با ایجاد وابستگی، اختلاف و دودستگی، اختففاف، استضعاف و ایجاد صحنه های سرگرم کننده در شبکه های مجازی ملت را وابسته کند و  «ما می توانیم »ملت ایران را سلب کنند.

امام جمعه شهرستان میناب ورود دانش آموزان به دنیای مجازی را با رعایت اصول و شرایط خاص عنوان کرد و گفت:  دشمن می خواهد با ایجاد صحنه های سرگرم کننده در شبکه های مجازی از علم و دانش انقلابی دانش آموزان بکاهد لذا دانش آموزان باید با علم و دانش  و هویت انقلابی و با مجهز شدن به سلاح روز تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

انتهای پیام/a

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff