دشمن قصد انحراف در مراکز تصمیم گیری را دارد
+ پ -
دشمن قصد انحراف در مراکز تصمیم گیری را دارد

امام جمعه شهرستان قشم گفت : دشمن در نظر دارد با نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی کشورمان، مسیر انقلاب را منحرف کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  قشم آزاد  ، حجت الاسلام والمسلمین رضاجوکار ، در آئین رژه نیرهای مسلح  اظهار داشت : امروز مردم ایران بجای حضور در جبهه های نبرد رودر رو با دشمنان، در سنگر دفاع از ارزش های اسلامی و فرهنگ ناب محمدی (ص) حضور دارند.

 
وی افزود : تغییر رویکرد مستکبران جهان و مقابله آنان با فرهنگ اسلامی کشورمان نشان از موفقیت ایرانیان در این حوزه دارد و مردم با تقویت تفکر دشمن شناسی خود بطورحتم اجازه نخواهند داد دشمنان به اهداف شیطانی خود دست یابند.

 
امام جمعه شهرستان قشم، جبهه گیری مقتدرانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه CBS آمریکا و اعلام شفاف دلایل دشمنی مردم کشورمان با سردمداران کاخ سفید را نشان از همدلی و همسویی همه مردم و مسئولین در برابر سیاست های غیر اصولی دشمنان برشمرد.

 
جوکار با اعلام اینکه سیاست و کیاست رهبر معظم انقلاب موجب شده تا همه مسئولین با استواری از ارزش های اسلامی صیانت کنند، افزود: دشمن در نظر دارد با نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی کشورمان، مسیر انقلاب را منحرف کند اما خوشبختانه موضع گیری های رهبر معظم انقلاب و مسئولین عالیرتبه کشور مانع از موفقیت دشمنان شده است.

 
وی در پایان با اشاره به سخنان جانبازان انقلاب اسلامی در دیدار با رهبر معظم انقلاب، خاطرنشان کرد: نگاه عاشقانه آنان به رهبری نظام، تاکید بر ایستادگی سرافرازانه مقابل دشمنان جانبازان در حقیقت چراغ راه مردم ایران در حمایت از ولایت و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff