دشمن شناسی یکی از پیام های مهم عاشورا است
+ پ -
دشمن شناسی یکی از پیام های مهم عاشورا است

فرمانده سپاه میناب با بیان اینکه عاشورا پیام های مهمی برای ما به ارمغان دارد افزود: دشمن شناسی یکی از پیام های مهم عاشورا ست که باید در جامعه نهادینه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده ناحیه میناب در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ، دشمن شناسی را یکی از مهمترین پیام های عاشورا عنوان کرد و افزود: این مهم باید به نحو شایسته در آگاه ساختن افراد جامعه نسبت به تشخیص دشمنان انقلاب و نظام نهادینه کرد.

سرهنگ سهرابی بیان داشت: دشمن از طرق مختلف با کارهای فرهنگی حساب شده در پی کم رنگ کردن مجالس و محافل حسینی و از طرفی با نفوذ باعث کشتار مردم و عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) می کنند.

سهرابی تاکید کرد: دشمن بداند که عشق به اباعبدالله الحسین (ع) و پیروی از ولایت فقیه لحظه ای اجازه نخواهند داد که دشمن نگاه چپی به این نظام و انقلاب داشته باشد.

وی با اشاره به فعالیت های مستمر و پر رنگ جوانان عاشورایی در جامعه اظهار داشت: عشق به اهل بیت لحظه ای در بین جوانان کم نخواهد شد و با شور بیشتری این حرکت ادامه خواد داشت.

سرهنگ سهرابی این حرکت مردم در برگزاری باشکوه مراسم ها در ایام محرم را حرکتی فرهنگی در ترویج فرهنگ عاشورا و درس دشمن شناسی و ظلم ستیزی عنوان کرد.

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff