تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 345937
تاریخ انتشار:جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
گزیده ای از خطبه های نماز جمعه هرمزگان:

دشمن شناسی و مقاومت رمز پیروزی انقلاب اسلامی است/استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رود/آل سعود و آمریکا جنایتکار مسبب ناامنی در منطقه است

امام جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه رمز پیروزی و موفقیت انقلاب اسلامی دشمن شناسی، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان و زیاده خواهان است،افزود: استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رودو مسئولین به تذکر رهبر انقلاب عمل کنند.

دشمن شناسی و مقاومت رمز پیروزی انقلاب اسلامی است/استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رود/آل سعود و آمریکا جنایتکار مسبب ناامنی در منطقه است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت الله نعیم آبادی ،نماینده ولی فقیه استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس رد خطبه های نماز عبادی سیاسی بندرعباس با بیان اینکه اوباما در رأس همه جنایات، بدی ها و ظلم هاست،گفت:اوباما کسی بود که با جهان اسلام قصد رفاقت داشت و الان در تبلیغات، آمریکا بنیانگذار داعش بوده است.

وی با اشاره به جنایان فجیح  و آشکار گروههای تکفیری دست پروده استکبار گفت: خطرناکترین گروه های خوارج هم کودکان را نمی کشتند اما آمریکا، داعش و اسرائیل کودکان بی گناه را هم می کشند، این ظالمین به مردم عادی و بی گناه هم بدی و ظلم می کنند و آنها را با رضالت تمام می کشند.

نعیم آبادی طبیعت استکبار را ظلم و مظلوم کشی دانست و تصریح کرد:سیاست های استکبار از ابتدای شکل گیری اسلام برای فرمانروایی برجامعه تلاش می کردند و اکنون  آمریکا، اسرائیل و صهیونیزم جهانی میراث دار مخالفان اسلام می باشند.

وی تاکید کرد: راه آمریکا مانند راه فرعون در زمان پیامبر است لذا اوباما هم مانند فرعون مدعی خدایی شد و از دیکتاتورهای تاریخ بود که به مظلومین ظلم می کنند یقینا  آمریکا نیز به سرنوشت دردناک  فرعونیان گرفتار می شود.

مقاومت مردم سوریه برگرفته ازایمان و اعتقاد است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازپیارمٔ حجت الاسلام صادقی، امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: نماز بارز ترین نماد برای اطمیتان قلب است کسی که می خواهد قلبی مطمئن داشته باشد نماز بخواند.

صادقی با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن آمریکا افزود: اگر ما سر میز مذاکره نمی نشستیم  هیچ گاه مردم دنیا نمی فهمیدند که امریکایی ها قابل اعتماد نیستند و هرچه که تیم هسته ای ما صادق تر بودند امریکایی ها غیر قابل اعتماد و به هیچ یک از تعهدات خود در قضیه برجام پایبند نبودند.

وی با اشاره به ۲۳ مرداد روز مقاومت اسلامی گفت: تلاش‌ها و مجاهدت‌های مردم سرزمین‌های اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی و مزدوران متحد آن را گرامی می‌داریم.

خطیب نماز جمعه حاجی آّاد افزود: از صدر اسلام تا کنون هر کجا مقاومت پا به عرصه گذاشت مسلمانان خوش در خشیدند و مقاومت حزب الله در جنگ سی سه روز با دست خالی در مقابل دشمن تا دندان مسلح این پیروزی از ناحیه خداوند و حاصل مقاومت و اعتقاد به وعده های خداوند متعال است.

وی  به مسئله سوریه اشاره کرد و بیان داشت: مقاومت مردم سوریه در مقابل داعش برگرفته  ازایمان و اعتقاد است که در مقابل ظلم قد علم کرده است لذا امروز مردم مسلمان یمن که در مقابل دولت به ظاهر مسلمان سعودی و از باطن کافر مقاومت می کنند و بدون هیچ پشتیوانه حقوق بشری و روزها هزاران کودک بی دفاع به دست ال سعود به خاک خون کشیده می شوند و مقاومت این عزیزان باعث سرنگونی حکومت ظالم ال سعود است.

صادقی  ۲۳ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و یاد و خاطره شهدا و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و تصریح کرد: آزادگان ما با تاسی از حضرت زینب(س) و زندگی آن حضرت تمام شکنجه هایی که در زمان اثارت به جان دل خریدند و هیچ گاه مسائل نظام و امام (ره) را به زبان نیاوردند این عزیزان برای ما داری عزت هستند.

فرهنگ اسارت،فرهنگ انسان سازی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه پارسیان با دعوت مردم به تقوای الهی ، با اشاره به حدیثی از امام رضا علیه السلام حسن ظن به خدا را نتیجه اعمال خوب و شایسته دانست.

خطیب نمازجمعه پارسیان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با وزیر ، معاونان و مدیران وزرات اطلاعات گفت:وزارت اطلاعات در راستای اهداف نظام اسلامی با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی ، امنیتی مثال زدنی را ایجاد کرده و مورد احترام مردم و در چشم دشمن از مهابت، صلابت و نفوذ ناپذیری برخوردار است.

امام جمعه شهرستان با یادآوری بد عهدی های آمریکا در برجام ، و ظلم و ستم های آنها در طول تاریخ انقلاب اسلامی،افزود:  عده ای راه فلاح و سعادت را در ارتباط با آمریکا می دانند لذا همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید خط فاصل با استکبار در رأس آنها آمریکا را مشخص کنیم چرا که خط فاصل با آمریکا از مبانی قطعی امام(ره) بوده و هست.

میرزایی با اشاره به ۲۳ مرداد ماه سالروز پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان بر ارتش سر تا پا مسلح رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه و روز مقاومت اسلامی گفت:زمانی دولت مردان عربی نتوانستند شش روز در مقابل اسراییل دوام بیاورند، در حالی که حزب الله با تأسی از انقلاب اسلامی ۳۳ روز مقاومت کرد و آنها را مجبور به عقب نشینی کرد،لذا تمام وحشیگری هایی که در منطقه انجام می گردد، برای تضعیف جبهه مقاومت است که انشاالله به نتیجه ای نخواهد رسید.

وی ۲۶ مرداد سال ۶۹ سالروز آغاز بازگشت افتخار آفرین اولین گروه از آزادگان ۸ سال دفاع مقدس به میهن اسلامی را تبریک و تأکید کرد:فرهنگ اسارت ، فرهنگ انسان سازی است و بیان این فرهنگ برای جامعه جوان امری حیاتی است، لذا متولیان فرهنگی باید از همه امکانات فرهنگی برای انتقال این فرهنگ استفاده کنند تا اثر آن که مجاهدت و مقاومت است کلید راه هدایت نسل آینده قرار گیرد.

آل سعود به سرکردگی آمریکای جنایتکار مسبب ناامنی در منطقه است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری ،امام جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد:در گوشه و کنار جهان بویژه در کشورهای اسلامی و مسلمان منطقه به  واسطه فریب و نیرنگ امریکا و برخی کشورهای شرور منطقه خون  های بی گناهی ریخته می شود و امروز در کشور سوریه تاکنون بیش از ۴۷۰ هزار سوریه ای کشته و به شهادت رسیدند و حدود یک میلیون و ۹۷۰ هزار نفر زخمی ، مجروح و بی خانمان شدند و از میان بیش از ۴۷ هزار داعشی ملعون و گمراه به هلاکت رسیدند که مسبب همه این تا بسامانی ها و نا امنی ها امریکای جنایتکار و رژیم خبیث آل سعود است.

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: عبادت همه به ذکر ، نماز و روز نیست بلکه تفکر در راه خدا یکی از بهترین عبادت های خداوند متعال است و تفکر و تعقل بود که حر عثمانی را به حر علوی تغییر ساخت و او را از  راه شیطان به راه صراط مستقیم و حسینی  سعادتمند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ۲۶ مردادماه سالروز آزادی اسرای به میهن اسلامی را به همه آزادگان سرافراز کشور تبریک گفت و خاطرنشان کرد: بسیاری از این انسان های ایثارگر و رزمنده دفاع مقدس که به خاطر دفاع از تمامیت ارضی کشور مقابله دشمن بعثی اسیر شدند در زندان های صدام ملعون به شهادت رسیدند و بسیاری شکنجه های دشمن بعثی را با ایمان و صبر تحمل کردند و نوعی خدمت و جهاد در راه خدا برای اسلام و انقلاب به ارمغان آوردند و امروز به نیکی شایسته تقدیر ، تجلیل و بهترین جایگاه و مقام هستند.

ماهواره و شبکه های اجتماعی ابزار دشمن برای نابودی بنیان خانواده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام محمد صادقی خطیب نماز جماعت روز جمعه ابوموسی با تبریک دهه کرامت و میلاد باسعادت امام رضا(ع) گفت: امروز ماهواره و شبکه های اجتماعی یکی از راههای نفوذ شیطان در خانواده و در روح جوانان ما است و این برنامه ای است که دشمنان برای نابودی شیعیان بکار گرفته اند.
وی افزود: یکی دیگر از راههای نفوذ شیطان در روح و وجود انسان کسب درآمد و مال شبهه ناک می باشد که علاوه بر اینکه وجود خود انسان را به تسخیر شیطان در می آورد، در نسل و ذریه انسان نیز تاثیر می گذارد.

صادقی با بیان اینکه کلید تمام گناهان دروغ است، اظهار کرد: یکی از دلایل از هم پاشیدگی خانواده ها و زندگی زناشویی همین دروغ می باشد.
وی گفت: امام رضا(ع) شیعیان را به ادای امانت و بازگرداندن بموقع و همراه با حفظ سلامت امانت سفارش می کند و از خیانت در امانت باز می دارد که به فرموده امام علی(ع) «راس الاسلام الامانه» سر اسلام امانتداری است.

صادقی تاکید کرد: نباید فرصتهای گرانبهای زندگی و وقت ارزشمند خود را به دشمنی با یکدیگر تلف کنند و از تخریب یکدیگر پرهیز کر.

 

دولت مردان غرامت کودتای ۲۸مرداد را ازآمریکا وانگلیس بگیرند

خطیب جمعه بندرچارک  درخطبه دوم همه نمازگزاران را به دوری از گناه و تقوای الهی عوت کردند، و  ایشان ولادت باسعادت شمس الشموس وأنیس النفوس أمام رضا علیه السلام رابه نمازگزاران تبریک وتهنیت گفتندوازخداوند متعال زیارت ایشان رادر دنیاوشفاعتشان رادر آخرت رابرای همگان مسئلت نمودند وپاره ای ازکرامات وعنایتهای امام رابرای مستمعین نقل کردند.

وی  کودتای ۲۸ مرداد را یکی دیگر از رذالتها و پستیهای آمریکا وهمدستانش دانست بیان کرد: آمریکاچنین حقی رابرای خودقائل است که قاصبانه ۲میلیارد دلار از دارائیهای ایران رابدزدد ولکن غرامت و خسارت کودتای ۲۸مرداد را نمیدهد.

کثیر تاکید کرد:  دولت مردان ماباید پیگیر احقاق حق مردم مظلوم ایران باشند وغرامت کودتای ۲۸مردادرا ازآمریکا وانگلیس خبیث بگیرند. آمریکا وانگلیس در تاریخ بارها نشان دادند که خواستار آزادی واستقلال مردم ایران نبودند ونیستند.

مشکل تعطیلی کارخانه‌ها تنها قاچاق کالا نیست

خطیب جمعه بندرلنگه  مبارزه‌ اساسی با قاچاق کالا را یکی دیگر از دغدغه‌های رهبری دانست و گفت: معظم له در این زمینه تأکیدات جدی داشتند. مبارزه با قاچاق زمانی محقق می‌شود که دائمی باشد و نه مقطعی و این مبارزه باید با قاچاق کلان باشد .

وی اضافه کرد: در مبارزه با قاچاق کالا  در مناطق مرزی باید فکری برای معیشت واشتغال مرزنشینان بود  و در جایی که نه کشاورزی و نه شرایط آب و هوایی مساعد وجود دارد و مردمی که حافظ این مرزهای آبی می‌باشند باید چاره‌ای اساسی در خصوص اشتغال اینان اندیشید.

رکنی در پایان تاکید کرد: مشکل تعطیلی کارخانه‌ها تنها قاچاق کالا نیست بلکه برخی از این کارخانه فرسوده می‌باشند و سال‌ها از عمرشان می‌گذارد و همچنین کارخانه‌های تولیدی باید کالای با کیفیت تولید کنند تا توان رقابت با کالای خارجی داشته باشند که رانت‌خواری یکی دیگر از مشکلات مبارزه با قاچاق است و باید با این معضل هم مبارزه شود و مبارزه با قاچاق زمانی موفق است که رانت‌خواری نباشد.

استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رود

امام جمعه رودان با بیان اینکه رهبر انقلاب در دیدار با مسئولین وزارت اطلاعات تأکید بر حفظ خط فاصل نظام اسلامی با استکبار جهانی داشتند، ادامه داد: استکبار جهانی هیچ وقت دلش به حال نظام اسلامی نسوخته و با شیطان و آمریکای جنایتکار نمی شود دست دوستی داد، حتی کشور ترکیه که این همه زیربار خواسته های آنان رفت چه طور کوتایی درست کردند.

وی با اشاره به اینکه بعضی از مسئولین کشور توجهی به ظرفیت داخلی ندارند و یا اینکه خودشان خسته شدند و فکر می کنند ملت هم از استکبار ستیزی خسته شده، تصریح کرد: تا پای جانمان باید در مقابل استکبار جهانی بایستیم و این استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رود، و مسئولین هم این تذکر روشن و صریح مقام معظم رهبری را به درستی درک کنند و به آن عمل کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حرکت انقلابی یک عده از اتحادیه پوشاک و البسه تهران در برخورد با واحدهایی که لباس ناجور و مخصوصا برای زنان ارائه می دادند، اظهار کرد: ما از حرکت انقلابی این عده از عزیزان حمایت می کنیم و معتقدیم چنین حرکاتی باید چند سال قبل اجرا می شد، ان شالله در شهر رودان هم این حرکات انقلابی انجام شود.

تاج زاد با انتقاد از بالا بودن قیمت کالاها در رودان نسبت به دیگر شهرستانهای همجوار، گفت: تفاوت فاحش در قیمت اجناس در شهرستان رودان با دیگر شهرهای همجوار است، جا دارد مسئولین شهرستان و تعزیرات، در این اوضاع سخت اقتصادی فکری به حال این مردم کنند.

فاصله دولت از روحانیت بستر ساز کودتای ۲۸ مرداد شد

امام جمعه کیش به کم تحرکی دولت مصدق در زمان وقوع کودتای ۲۸ مرداد اشاره کرد و افزود: علی رغم تمامی تلاش های صورت گرفته در این دولت برای ملی شدن صنعت نفت، دولت مصدق در برخورد با کودتا و مبارزه با عوامل آن هیچ تحرکی از خود نشان نداد.

وی فاصله دولت با مراجع و روحانیت را از دیگر علل بروز کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲خواند و تاکید کرد: فاصله دولتی که با حمایت روحانیت و آیت الله کاشانی به روی کار آمده بود با مراجع و روحانیت، روحانیتی که تا مرز شهادت پیش رفته و در خدمت دیانت و مردم بود به خصوص آیت الله کاشانی از دیگر مواردی است که به کودتای ننگین ۲۸ مرداد منجر شد.

علیدادی به نسل جوان توصیه کرد تا وقایع مربوط به کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ هجری شمسی را با دقت مطالعه کرده و تمامی زمینه های بروز آن را مورد توجه قرار دهند زیرا زمینه های این کودتا یک شبه فراهم نشده بود.

وی پیروزی جنگ سی و سه روز حزب الله لبنان را یکی از افتخارات جهان اسلام برشمرد و افزود: این پیروزی از اولین نشانه های گفتمان انقلاب اسلامی در جهان اسلام است.

امام جمعه کیش با یادآوری تعداد اندک مسلمانان لبنان نسبت به جمعیت چندین میلیونی کشورهای عربی و جهان اسلام بیان کرد: حزب الله لبنان توانست تبدیل به نیروی شود که همه مسلمانان آزاده و جامعه جهانی اسلام به آن افتخار کنند.

وی افزود: حزب الله لبنان به توکل به خدا و اتکاء به گفتمان نظام اسلامی در جنگ سی و سه روزه پیروز شد و این یکی از افتخارات جهان اسلام است.

خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک فرخنده میلاد با سعادت ثامن الحجج (ع) مبارزات سیاسی ائمه را فلج کننده دانست و افزود: پس از وقایع عاشورای حسینی مبارزات سیاسی فلج کننده در دستور کار ائمه (ع) قرار گرفت و اوج این مبارزات در زمان امام رضا(ع) مشهود شد.

وی هدف ائمه اطهار از مبارزات سیاسی را جلوگیری از انحرافات سیاسی و مذهبی همچنین تکروی های سیاسی و اجتماعی برشمرد و افزود: در زمان ائمه همام(ع) جامعه دچار تکرویی هایی شد به خصوص در زمان امام رضا(ع) که ایشان توانستند با موفقیت جلوی این تکروی ها را بگیرند.

امام جمعه کیش ظهور حکومت علوی را تنها در دوره امامت امام علی(ع) بر جامعه اسلامی دانست و اظهار کرد: حکومت واقعی اسلامی در جامعه اسلام تنها در مدت زمان کوتاه حکومت علی (ع) در جامعه ظهور و بروز داشت.

احیاء صنایع دستی اولویت مسئولان در جهت روند چرخه اقتصاد روستاها قرار گیرد

امام جمعه موقت مردم میناب احیاء صنایع دستی را یکی از اولویت های مهم مسئولان در جهت تحقق و روند چرخه اقتصاد در روستاها برشمرد و گفت: صنایع کوچک منبع درآمد روستائیان است و باید احیاء شود.

وی اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی و تداوم چرخه اقتصادی کشور با احیاء صنایع دستی کوچک در روستاها ممکن می شود و از آنجایی که صنایع دستی کوچک دخل و خرج روستائیان را تامین می کند از این ظرفیت در جهت توسعه صنایع دستی در جهت رونق اقتصادی کشور بکار گرفته شود.

زارعی با بیان اینکه  گذشتن از حدود صفر مرزی در ضریب امنیت یک کشور موثر است بیان کرد: امنیت کشور به پاس رشادت های بسیجیان و رزمندگان عزیز ایران اسلامی حاصل شده است و نباید در رعایت حقوق رزمندگان کوتاهی شود.

امام جمعه میناب با بیان اینکه حدود امنیت مرزی را باید خودمان تعیین کنیم گفت: بسیجیان ما امروزه در دهان اژدها مانع از بلعیدن ارزشها در دفاع از میهن در برقراری امنیت شبانه روزی تلاش می کنند لذا بی دقتی بر جایگاه امنیت بر کسی پذیرفته نیست و شناخت جایگاه و مقام رفیع امنیت باید در جامعه باید نهادینه شود.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که رزمندگان ما با درایت و رهبری فرزانه انقلاب توانسته اند امنیت و آسایش را در کشور ایران به ارمغان بیاورند امروزه نیز دلاورمردان و بسیجیان غیور ما نیز در فراهم ساختن زمینه برای امنیت و آسایش مومنین و برادران مومن خود در کشورهای دیگر تلاش می کنند.

زارعی گفت: با توجه به بازشدن مدارس در ماه های آینده در جهت تامین وسایل و موارد مورد نیاز دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت در این هفته پرفضیلت با کرامت نفس از فقرا و نیازمندان دستگری و در زندگی روزمره بکار گرفته شود.

خطیب جمعه موقت میناب تصریح کرد: کرامت ، بخشودگی و دستگیری از فقرا و نیازمندان تنها مختص به هفته کرامت نباشد بلکه این مهم باید در طول سال در جهت رضایت باریتعالی انجام شود.

دشمن شناسی و مقاومت رمز پیروزی انقلاب اسلامی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم  به کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ اشاره کرد و گفت: اشتباه محاسباتی  دکتر مصدق و تکیه و اعتماد وی به آمریکا  موجب این کودتا و بازگشت شاه به سلطنت شد .

جوکار افزود: باید خط فاصله با امریکا ایجاد شود و هیچ گاه نباید به این دشمن درجه یک کشور نزدیک شویم چرا که نزدیک شدن به این کشور مستکبر نتیجه ای جز سرنوشت دکتر مصدق در پی نخواهد داشت.

وی در ادامه به دیدار وزیر و مدیران دستگاه اطلاعاتی کشور با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبری معظم انقلاب که دشمن شناس ترین شخصیت هستند در این دیدار در جمله ای کلیدی فرمودند که ایجاد خط فاصل با آمریکا از بزرگترین مبانی امام راحل بود.

وی  پیروزی حزب الله لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی و همچنین پیروزی ملت سلحشور ایران در جنگ ۸ ساله را نمونه هایی از مقاومت و ایستادگی و پیروزی در برابر دشمنان عنوان کرد و افزود: وقتی حقایق و خاطرات جبهه و جنگ را می شنویم به این نکته پی می بریم که بی شک تنها راه موفقیت در برابر دشمنان وگردن کشان جهانی ایستادگی و مقاومت و دشمن شناسی است.

امام جمعه شهرستان قشم در ادامه به ۱۷ مرداد و روز خبرنگار اشاره کرد و ضمن تبریک این روز و تشکر از زحمات خبرنگاران و فعالان رسانه ای اظهار داشت: حرفه خبرنگاری فرصتی استثنایی برای خدمت به مردم همراه با شوق و ایثار و فداکاری است که باید همراه با اخلاص، تقوا و اخلاق باشد.

وی اضافه کرد: خبرنگاران باید از طرفی فعالیت های مسئولین و خدمات انان برای مردم را رصد و منعکس کنند و از طرف دیگر زبان گویای مردم در بیان مشکلات باشند.

جوکار تصریح کرد: خبرنگار باید در انعکاس مشکلات اخلاق و انصاف را رعایت کند زیرا گاهی اوقات با قلم زنی یک خبرنگار آبروی اشخاص و حیثیت آنان به خطر می افتد.

وی با انتقاد از عملکرد و شیوه اطلاع رسانی اخبار توسط برخی خبرنگار نماها در سطح جزیره قشم افزود: برخی افراد با یدک کشیدن نام خبرنگاری سعی در به جنجال کشیدن فضای حاکم بر منطقه دارند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

جوکار ادامه داد: عده ای با متشنج ساختن جو جامعه آرامش را از مسئولین می گیرند و مانع از آن می شوند که متولیان امور آنگونه که باید خدمتگزار مردم باشند.

وی از مسئولین قضائی و نظارتی درخواست کرد با متخلفان برخورد کنند و اجازه ندهند  برخی افراد با جعل عنوان خبرنگاری هم جو جامعه را ملتهب و هم با آبرو و حیثیت افراد بازی کنند.

 

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=345937
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

8,667 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی