دشمن تمام سرمایه و توان خود را در فتنه 9 دی به کار گرفت/ حضور مردم در صحنه انقلاب را بیمه کرد
+ پ -
دشمن تمام سرمایه و توان خود را در فتنه ۹ دی به کار گرفت/ حضور مردم در صحنه انقلاب را بیمه کرد

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاه های کشور گفت: دشمن در فتنه ۸۸ تمام سرمایه و توان خود را به کار گرفت اما نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت تدابیر رهبری و بصیرت مردم محکم تر از پیش ایستاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علی شهباری، نماینده ولی فقیه در سپاه فرودگاه های کشور در مراسم گرامی داشت حماسه ۹ دی که با حضور مردم و مسئولان در مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی نقش مردم در صیانت از انقلاب را به وضوح آشکار کرد، گفت: یادآوری حماسه ۹ دی به دشمنان ثابت کرد که مردم آگاه و بیدار هستند و در لحظه ای که نیاز است وارد صحنه می شوند.

 

وی بر یادآوری تاریخ حماسه آفرینی مردم در ۹ دی تاکید کرد و افزود: یادآوری لحظه های خوب و بد گذشته واحب است و درس ها و عبرت هایی است که در تربیت و هدایت انسان به سوی کمال موثر خواهد بود.

 

حجت الاسلام شهباری با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب همواره شاهد فتنه انگیزی های دشمن بوده ایم، تصریح کرد: دشمن همواره به دنبال ایجاد فضای مسموم و غبار آلود در میان مردم بوده تا فضا را برای تشخیص حق از باطل سخت تر کند.

 

وی با یادآوری تاریخ فتنه انگیزی تفرقه گرایان از بدو پیدایش اسلام ناب محمدی اظهار کرد: تفرقه افکنان وفتنه انگیزان از زمان حضرت علی(ع) وجود داشته اند کسانی مانند عمرو عاص که در جنگ صفین برای گمراه کردن مسلمانان نیزه ها را بر سر قرآن کرده و در میان مسلمانان شبه ایجاد کردند و این حرکت موجب شد تا صحابه ای که تا لحظه ای پیش در کنار علی (ع) شمشیر می زدند در مقابل ایشان بایستند.

 

حجت الاسلام شهبازی با بیان اینکه دشمن در طول سال های انقلاب به حربه های مختلفی برای ایجاد فتنه و تفرقه در میان مردم متوسل شده است، گفت: دشمن سال هاست که در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و براندازی نظام است اما تا به امروز تمامی توطئه های آنان با شکست روبرو شده است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن با فتنه ۸۸ در تلاش بود تا شیوه ای جدید را برای زدن ریشه نظام و انقلاب اسلامی آزمایش کند زیرا دید که با کودتا و جنگ نتوانسته است به اهداف خود دست پیدا کند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه فرودگاه های کشور با تاکید بر اینکه در سال ۸۸ دشمنان داخلی و خارجی تمام توان و سرمایه خود را به کار بردند تا نظام جمهوری اسلامی را نابود کنند، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران از سال ۸۸ محکمتر ایستاده  که یکی از علل مهم آن تدبیر مقام معظم رهبری و حماسه ۹ دی بود.

 

وی یکی از حربه های مهم دشمن را ایجاد نارضایتی در میان مردم عنوان کرد و افزود: دشمن تلاش می کند تا کاری کند که مردم از انقلاب احساس نارضایتی کنند و تحریم یکی از این حربه ها بود.

 

شهبازی ادامه داد: تولید سلاح هسته ای درایران تنها بهانه ای بود برای تحریم و ایجاد نارضایتی، آن ها به خوبی می دانستند که ایران کشور جنگ طلبی نیست چه پیش از پیروزی انقلاب وچه پس از پیروزی انقلاب؛  لذا در کشور عده ای دانسته یا ندانسته با دشمن همراهی کرده و زمینه فتنه را به وجود آوردند.

 

وی تصریح کرد: دشمن از این در هراس است که ریشه تناور درخت اسلام در منطقه توسعه پیدا کند و ما مطمئن هستیم که با تکرار حماسه ۹ دی و و تکرار آن در سال های دشمنان انقلاب این پیروزی و حماسه را فراموش نخواهند کرد که مردم چه نقشی در از میان برداشتن فتنه داشته اند و اجازه نمی دهند تا دشمنان انقلاب از مردم به نفع خود استفاده کنند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه فرودگاه های کشورخاطر نشان کرد: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی خودجوش ۹ دی انقلاب را در مقابل تمامی دشمنان داخلی و خارجی بیمه کرد.

 

مراسم گرامی داشت حماسه بزرگ و مردمی ۹ دی با حضور مردم و مسوولان جزیره کیش در مسجد امام حسن مجتبی (ع) کیش برگزار شد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff