دشمن به دنبال بی محتوا کردن مراسمات در راستای نفوذاست/ قوای نظامی و ملت ایران در هوشیاری و بصیرت کامل قرار دارند
+ پ -
دشمن به دنبال بی محتوا کردن مراسمات در راستای نفوذاست/ قوای نظامی و ملت ایران در هوشیاری و بصیرت کامل قرار دارند

امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: آمریکا از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تا کنون به دنبال نفوذ در کشور و ایجاد اختلال در بدنه ی نظام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامی ،امام جمعه موقت شهرستان قشم ، در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه دشمن از تاثیر مراسمات سیدالشهدا(ع) آگاهی دارد، گفت: آمریکا ای ها سعی در بی محتوا کردن مراسمات دینی و مذهبی دارند و از این طریق نیز به دنبال لطمه زدن و نفوذ در کشور هستند .

وی افزود :صاحبان این انقلاب مردم و خانواده های شهدا هستند و دشمن در صدد است آنان را علیه نظام به میدان بیاورد، لیکن مردم از هوشیاری کامل برخوردارند و اسیر توطئه های دشمن نشده و نخواهند شد.

وی به افزایش حضور تمامی اقشار جامعه در مراسمات، مخصوصا جوانان اشاره کرد و گفت: مراسمات همچنان به دور از تحریفات برگزار می گردد که موجب بینش افزایی و مانع از نفوذ دشمن در هیئت ها می شود ، قوای نظامی و ملت ایران در هوشیاری و بصیرت کامل قرار دارند.

امام جمعه موقت شهرستان قشم هشدارهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درباره ی توطئه و کمین دشمن یادآور شد و افزود: ملت با بصیرت ایران شناخت کامل و جامعی از آمریکا دارند و هرگز در رابطه ی با آن دچار بی تفاوتی و خوش خیالی نمی شوند، چراکه بی تفاوتی و خوش خیالی درباره آمریکا خطر آفرین است.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی، امام حسین(ع) را الگوی ملت ایران دانست و گفت: استقلال و عزت امروز ملت ایران اسلامی به واسطه ی الگو بودن قیام عاشورا می باشد.

امام جمعه موقت شهرستان قشم با تاکید بر اینکه باید همچنان غنای عزاداری ها را افزون کرده و از غُلو دوری کنیم یادآور شد : تا زمانی که سیدالشهدا(ع) الگوی جامعه است دشمن راه به جایی نمی برد.

غلامی در بخش دیگری از سخنان خود به سرشماری نفوس و مسکن اشاره کرد و گفت: مشارکت مردم ایران در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، شاخص جهانی را پشت سر گذاشت و این قابل تقدیر است.

وی آمار را اساس توسعه یافتگی کشور خواند و افزود: آمار اساس برنامه ریزی است ، توزیع نامناسب امکانات و از بین رفتن حق مردم در یک منطقه می تواند از اثرات ارائه کردن آمار نادرست باشد  .

حجت الاسلام والمسلمین غلامی با بیان اینکه ۶۵درصد از وقت مفید دانش آموزان در مدارس و مراکز آموزشی صرف می شود گفت: والدین باید همانند توجه به امکانات، تغذیه و تعلیم فرزندانشان، به نحوه تربیت آنان در مراکز آموزشی نظیر مدرسه نیز حساس و پیگیر باشند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff