دشمن به دنبال ایجاد تنش در انتخابات است/‌جناح‌های مختلف سیاسی مراقب توطئه‌ها باشند
+ پ -
دشمن به دنبال ایجاد تنش در انتخابات است/‌جناح‌های مختلف سیاسی مراقب توطئه‌ها باشند

وزیر کشور با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تنش در انتخابات پیش‌رو‌ است، گفت: جناح‌های مختلف سیاسی مراقب توطئه‌ها باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در مراسم افتتاح بیمارستان‌های صحرایی سپاه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ‌باید اتحاد و انسجام خود را همیشه و به هر طریق ممکن به دنیا اثبات کنیم، اظهار داشت: ‌امروز از طریق انتخابات باید این وحدت و اخوت را به دنیا نشان دهیم.

*باید زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنیم

وی با بیان اینکه باید زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنیم، افزود: ‌باید انتخابات را در فضایی آرام و مطمئن برگزار کنیم تا بار دیگر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی با ناکامی روبه‌رو شوند و نقشه‌های آنان با شکست مواجه شود.

وزیر کشور با بیان اینکه تمام شرایط برای برگزاری انتخاباتی آرام و پرشور فراهم است، تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند از وجود سلایق مختلف در کشور سوءاستفاده کند‌ و در آستانه انتخابات تنش ایجاد کند بنابراین باید با بصیرت و حفظ وحدت اجازه انجام ایجاد تنش‌ها را ندهیم.

*در شرایط امروز زبان گفتگوی ملت ایران با دنیا انتخابات است

رحمانی‌فضلی بار دیگر با تاکید بر اینکه باید ‌انتخابات را در بستری مطمئن و قانونی برگزار کنیم تا دشمن فرصت سوءاستفاده پیدا نکند، خاطرنشان کرد: ‌در شرایط امروز زبان گفتگوی ملت ایران با دنیا انتخابات است.

وی با اشاره به خدمات انجام شده در مناطق محروم افزود: در آستانه هفته وحدت این برنامه افتتاح بیمارستان‌های صحرایی کار ارزشمندی در راستای خدمات‌دهی به مناطق محروم است.

*از وجود فقر و محرومیت در نقاط مرزی کشور شرمنده‌ام

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: وجود محرومیت و فقر و کمبود امکانات زیربنایی آب و برق به ویژه در نقاط مرزی کشور و عدم تخصیص به موقع اعتبارات شرمندگی ما را در مقابل مردم به دنبال داشته که تلاش می‌کنیم مشکلاتشان هرچه سریعتر برطرف شود.

رحمانی‌فضلی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه‌برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور است، خاطرنشان کرد: ‌اقتصاد مقاومتی سبب رونق گرفتن تولید، کار و اشتغال در کشور می‌شود.

*اتحاد و همدلی شیعه و سنی خاری بر چشم دشمنان است

وی با اشاره به هفته وحدت بیان کرد: در سیستان و بلوچستان مردم غیور شیعه و سنی سال‌ها‌ست کنار یکدیگر زندگی کرده و هیچگونه مشکلی ندارند و این اتحاد و همدلی خاری بر چشم دشمنان است، دشمنانی که سعی در خدشه‌دار کردن اسلام دارند.

‌وزیر کشور وجود رهبر‌ معظم انقلاب را یک برکت بزرگ برای نظام دانست و افزود: ایشان الگوی عملی وحدت هستند.

*هوشیاری و بصیرت و اتحاد و همدلی مسلمانان رمز پیروزی است

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه ‌هرچه داریم به برکت خون شهدا‌ست، تصریح کرد:‌ همیشه در دفاع از مظلوم در صحنه ایستاده و برای حفظ آبروی اسلام تا پای جان آماده‌ایم.

وزیر کشور در پایان گفت: امروز که تمام دنیای کفر در مقابل تمام دنیای اسلام ایستاده، هوشیاری و بصیرت و اتحاد و همدلی مسلمانان رمز پیروزی است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff