دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و دویت در تفکرات می باشد/تنها راه نجات از توطئه دشمن ولایت مداری است
+ پ -
دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و دویت در تفکرات می باشد/تنها راه نجات از توطئه دشمن ولایت مداری است

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد هرمزگان با بیان اینکه دشمن در سال همدلی و همزبانی با دنبال ایجاد تفرقه و دویت در تفکرات است، عنوان کرد:تنها راه نجات ما از توطئه دشمنان اسلام ولایت مداری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار، نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع نمازگذاران بندرعباس با اشاره به روز پاسدار وظیفه پاسداران و مومنین ارتباط با قرآن ، توسل به اهل بیت و ارتقا بصیرت دانست و گفت: بصیرت یعنی اینکه انسان قدرت تشخیص حق از باطل داشته باشد و وظیفه خود را در برابر جبهه حق تشخیص دهد.

وی با بیان اینکه بصیرت قدرت تجزیه تحلیل مسائل است، افزود: انسان بایدوظیفه شناس باشد و تنها راه آن داشتن بصیرت است.

رستگار اظهار کرد:دشمن اسلام با مثلث مسیحی، یهودی و اسرائیلی در مقابل اسلام قرار گرفته اند وانقلاب بزرگترین دشمن خود می دانند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در سالهای اخیر به صورت علنی و مستمر در مقابل انقلاب اسلام قد علم کردند،تصریح کرد:روزبه روز به گستردگی این جبهه افزوده تر می شود اما شکننده تر از گذشته می شوند .

نماینده ولی فقیه در سپاه  هرمزگان تحولات منطقه و بین المللی را یادآور روایات دانست و عنوان کرد:حوادث منطقه و بیداری اسلامی خارج از روایات نیست و امید بخش ظهور حضرت حجت است لذا  با معنویت عالی به ندای مولا پاسخ دهیم.

وی تصریح کرد:دشمن جنگ نیابتی را علیه اسلام و با لوژستیک مسلمانان آغاز کرده است وتنها راه نجات ما از توطئه دشمن ولایت مداری است.

رستگار اظهار کرد:دشمن فهمیده است که امت بی امام خطر ندارد و امام بی امت هم اقتدار ندارد اما امت با امام شکست ندارد .

نماینده ولی فقیه در سپاه استان هرمزگان با بیان اینکه ایران در عرصه جهانی دارای جایگاه ویژه است،خاطر نشان کرد:در سال همدلی و همزبانی دشمن با دنبال ایجاد تفرقه و دویت در تفکرات است لذا باید حواسمان باشد که دچار چالش نشویم.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff